reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u Ciebie też będą badać komórki NK i okno implantacyjne? Tak pytam z ciekawości ...długo czułaś dyskomfort po tym zabiegu ...?
 
reklama
Proszę :)... Nie robisz nic dziwnego, każda z nas biega na badania nadliczbowe, nie jesteś wyjątkiem 😊
Przy becie powyżej 1000 już można ciążę na USG potwierdzić, ale Ty chyba masz wizytę dopiero 'serduszkową'..? Może to i lepiej, jeden stres... A tydzień szybko minie...
15 kwietnia jade na pierwsze usg ale naprawde uwierz nie wiem czy wytrzymam i czy nie pojade wczesniej do znajomego ginekologa
 
Dziewczyny mam pytanie pewnie bedziecie mnie uwazac za jakąs walnieta ale dzisiaj(08.04.2021) znow zrobilam bhcg i wyszla mi 750.10 to wzrost o 94% ale mam wrazenie ze to troche malo poprzednio wzrastalo wiecej czy to normalne aby beta powoli zwalniala ze wzrostem w %?
Wzrost jest w porządku, nie wiem jaki procent miałaś wcześniej, ale pamiętaj beta rosnie skokowo i przyrasta różnie. Sama tego doświadczyłam, na początku beta pognała strasznie, potem wyciszyła się i miałam ok 92%,kolejna dała przyrost 130%.A który masz już dzień po transferze?
 
Wzrost jest w porządku, nie wiem jaki procent miałaś wcześniej, ale pamiętaj beta rosnie skokowo i przyrasta różnie. Sama tego doświadczyłam, na początku beta pognała strasznie, potem wyciszyła się i miałam ok 92%,kolejna dała przyrost 130%.A który masz już dzień po transferze?
14dpt wynosi 750.10
12 dpt wynosil 386.60
8 dpt wynosil 88.22q
Dzisiaj 14 dpt
 
A wiecie co wam powiem... W poniedziałek mam wizytę u lekarza 🙈 obmyślamy nowy plan działania... Muszę znów wrócić do gry bo nie wiadomo co tej Godek strzeli do łba... 🙈Mialam siedzieć w krzakach... Nic nie mówić... Rodzinie nie mówię... Na razie mówię im ciągle że chce odsapnac... Ale z wami mogę się podzielić nowina 😁 mam nadzieję że już niedługo będę mogła chwalić się 2 kreskami, życzę tego sobie jak i każdej z was co wyczekuje jak ja ich ❤️
@Mirka30 niedługo znów zaczynam więc zwalniaj ten brzuszek już nooo ❤️
 
A kiedy wogole powinna być wizyta serduszkowa?
Wizyta serduszkowa powinna być w 7tygodniu ciąży, mi lekarz kazał przyjechać miesiąc po transferze czyli w ostatnim dniu 7 tyg. Powinno być już widać serduszko na 90% choć zdarza się że pojawia się w 8 tygodniu, to zależy pewnie od przyrostu bety. Mam nadzieję, że u mnie dalej beta na wysokim poziomie więc w moim przypadku na wizycie zapadnie raczej wyrok, a co to będzie 🤔to się okaże. Psychicznie staram się również przygotowywać na złe inf. aby tak bardzo nie bolało, jak walnie lekarz z grubej rury "puste jajo płodowe".
 
reklama
A wiecie co wam powiem... W poniedziałek mam wizytę u lekarza [emoji85] obmyślamy nowy plan działania... Muszę znów wrócić do gry bo nie wiadomo co tej Godek strzeli do łba... [emoji85]Mialam siedzieć w krzakach... Nic nie mówić... Rodzinie nie mówię... Na razie mówię im ciągle że chce odsapnac... Ale z wami mogę się podzielić nowina [emoji16] mam nadzieję że już niedługo będę mogła chwalić się 2 kreskami, życzę tego sobie jak i każdej z was co wyczekuje jak ja ich [emoji3590]
@Mirka30 niedługo znów zaczynam więc zwalniaj ten brzuszek już nooo [emoji3590]
Fajnie, że wracasz do gry[emoji123] [emoji8] mam nadziej, że obmyslicie dobry plan i nareszcie się doczekasz.
Nie dziwie Ci się, że nikomu nic nie mówisz. Ja żałuję, że u nas tak dużo osób wie bo serio nie chce mi się non stop odpowiadać na milion pytań[emoji2368]
 
Do góry