reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? U mnie dziś 23dc 6dpo nic ciekawego się nie dzieje 😉
Cześć👋😊
U mnie 22 dc, nie wiem ile dpo bo nie wyłapałam w tym miesiacu 😒
Ok 5 dni do 🐒 wg aplikacji, więc jak nie pojawi się plamienie to będę testować na koniec tygodnia ☺
Miłego poniedziałku! 😁
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? U mnie dziś 23dc 6dpo nic ciekawego się nie dzieje 😉
Ja 26 dc , w czwartek testuje, bo w piątek muszę iść na wyrwanie zęba i nie wiem czy zrezygnować. W środę idę na badanie tsh, myślicie czy zrobić od razu betę? Szczerze powiem ze nigdy nie robiłam tego badania. Jaki jest jego koszt?
trzymam za wszystkich kciuki ☺️
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? U mnie dziś 23dc 6dpo nic ciekawego się nie dzieje 😉
U mnie tez 23 dc , zrobiłam test nie wiem po co przecież za wcześnie 🤣 I wyszedl oczywiscie negatywny 🤣🤭🤦🏻‍♀️ Wszystkie bolączki odchodzą po mału wiec chyba zbliża się @😔☂️
 
Ja 26 dc , w czwartek testuje, bo w piątek muszę iść na wyrwanie zęba i nie wiem czy zrezygnować. W środę idę na badanie tsh, myślicie czy zrobić od razu betę? Szczerze powiem ze nigdy nie robiłam tego badania. Jaki jest jego koszt?
trzymam za wszystkich kciuki ☺️
Beta jest tania nie wiem ile
Ale to chyba groszowa sprawa w porównaniu do testów bo testy kupujemy kupujemy i dalej nie mamy pewności a beta to 100% ja bym robiła
 
No to wywołałam sobie wilka z lasu :) Tylko napisałam o plamieniu i pojawiło się jak za dotknięciem magicznej różdzki :( Także nie wiem czy w ogóle będzie sens testować, w mityczne plamienie implantacyjne nie wierzę (i tak było by za wcześnie no i jest brązowe)...
Martwi mnie tylko że tak wcześnie przyszło, zazwyczaj miałam 2-3 dni przed @ a teraz 5 :(
Wiem, że dziewczyny pisały tu o objawach pms w udanym cyklu, takich jak bolące piersi czy ból brzucha, ale czy któraś z Was miała też brązowe plamienie jak na okres a mimo to @ już nie przyszła?
 
reklama
Beta jest tania nie wiem ile
Ale to chyba groszowa sprawa w porównaniu do testów bo testy kupujemy kupujemy i dalej nie mamy pewności a beta to 100% ja bym robiła
Beta nie jest tania, koszt w zależności od miasta oczywiście się różni, ale zazwyczaj jest to 30zł w górę, u mnie kosztuje 47zł, ale to prawda że jest najbardziej dokładna i żaden test Nam jej nie zastąpi
 
Do góry