reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczynki mam wyniki profilu limfocytarnego. Komórki NK na szczęście w normie ale limfocyty podwyższone i to w kilku miejscach kilkukrotnie...może to być związane z moją tarczycą. Mam nadzieję ze ta gin z kliniki jutro potwierdzi wersję tej tu lokalnie i da mi zielone światło na maj. Trzymajcie kciuki bo to już będzie 4 cykl po poronieniu i nie ma na co czekać...
Trzymam mocno kciuki aby wszystko poszło dobrze ✊✊❤️
 
My nie mieliśmy nigdy szansy na naturalne poczęcie dziecka bo mąż jest bezpłodny, ale ogólne zalecania są takie żeby po roku bezowocnych starań zgłosić się do kliniki
Tak też mniej więcej planujemy, już niewiele zostało tak na prawdę do roku starań 😔 dlatego powoli wypytuje Was tutaj co warto zrobić przed pierwszą wizytą w klinice leczenia niepłodności
 
Tak też mniej więcej planujemy, już niewiele zostało tak na prawdę do roku starań 😔 dlatego powoli wypytuje Was tutaj co warto zrobić przed pierwszą wizytą w klinice leczenia niepłodności
A monitorujesz cykle u lekarza? Robisz testy owulacyjne? Czy na oko działacie 😉
 
reklama
A monitorujesz cykle u lekarza? Robisz testy owulacyjne? Czy na oko działacie 😉
Testy owulacyjne robię, nigdy nie mam problemu żeby wychwycić peak, ale czy faktycznie owulacja występuje to daje pewność tylko monitoring, który dopiero w tym cyklu zrobiłam pierwszy raz, wszystko wyszło książkowo, pęcherzyk dobrze rósł, endo też książkowe, owulacja wystąpiła, teraz czekam na termin @, który mam w poniedziałek żeby zobaczyć czy się udało
 
Do góry