reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

Jeju serio dziwią mnie laski co wrzucają zdjęcie testów na których nic nie widać i czekają na wróżenie. Wiem że czasem ciężko wytrzymac ale osobiście nigdy nie doszukiwałam się jakichś cieni, półcieni itd. Nie było kreski to nie było, po co się nakręcać
 
reklama
A mi się wydaje, że komuś to właśnie nos rośnie od kłamstw... Już pomijam fakt podania wyniku telefonicznie... Przez lekarza, ale.... Lekarz ci podał zakres? Nie wynik? No i litości... Przy takiej becie to byłaby kreska porządna, a nie dochodzenie czy widać coś pod światło i z filtrem 🙈🙈🙈

Ps. Zdjęcie z normami HCG, lekarz widzę nawet podał ci przez telefon, że przy wartościach w tysiącach musisz wstawić przecinek 😂
a to cię zaskoczę. Ja mieszkam w DE i swojego gin mam 60km od swojego miejsca zamieszkania. I też otrzymuje informacje, wyniki przez telefon. A jeśli chce na papierku to wysyła mi na e-mail lub poleconym listem do rąk własnych.
 
To w jakim kraju podają wynik przez telefon, a w sumie tylko zakres? 🤔
o zakresach nie wiem ale wyniki np mi też zostają udzielone telefonicznie, e-mail lub listem poleconym jeśli potrzebuje je mieć w domu. Mam gin 60km od miejsca zamieszkania i nie zawsze mogę jechać zwłaszcza jak się pracuje na 3 zmiany. Mieszkam w DE od 3 lat.
 
a to cię zaskoczę. Ja mieszkam w DE i swojego gin mam 60km od swojego miejsca zamieszkania. I też otrzymuje informacje, wyniki przez telefon. A jeśli chce na papierku to wysyła mi na e-mail lub poleconym listem do rąk własnych.
Ale dzwoni do Ciebie lekarz? Czy jakaś pielęgniarka? Tak pytam z ciekawości.

Z resztą to akurat jest dla mnie w tej sytuacji najmniej zastanawiające.
 
reklama
Do góry