reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Optymizm na zmianę ze strachem i niepewnością i nie wierze jeszcze... tak sobie to powtarzam i myśle „ co?!?! Jak to???” 😳🤣
 
reklama
ja chce isc jak najszybciej żeby zobaczyć chociaż gdzie się zarodek ulokował o ile to będzie tak szybko widoczne? Przeszukam fora chyba 🤪 tyle byłam na staraczkach i podglądałam inne fora a teraz wydaje mi się ze to co wiem to jeszcze nic ❤️ ten przyszły rok będzie piękny dziewczyny 🙂 czy wy tez macie stan podgorączkowy? Bo właśnie on mnie we wtorek skłonił na test i mam do teraz 37,06 około. I zaparcia od piątku właśnie... choć nie wiem czy to to jest przyczyną... miałam wizytę u proktologa ostatnio bo mam szczelinę odbytu i krwawiło mi przez te zaparcia, raz pomyslalam ze to było zagnieżdżenie ale krew była właśnie po toalecie... sama nie wiem
jak byłam w pierwszej ciąży lata świetlne temu 😁😁 to też poszłam do gin zaraz po pozytywnym teście. To nawet nie potwierdziła ciąży bo nic nie było w sumie. Kazała tylko wtedy betę zrobić. O jaką ja byłam wtedy zielona. Ja nawet nie wiedziałam że jest takie badanie które bada poziom tego hormonu 🤭 do mojego pierwszego wątku tu na BB dołączyłam w 3 mcy ciąży i wszystkiego się nauczyłam od koleżanek które tu były.
 
fajnie, że jesteś. Chyba wypada nam podobny termin porodu. Ja miałam ostatnia miesiączkę 28.03 cykle takie raczej regularne. Ok 28 dni. Choć powiem szczerze że ostatnie miesiące się wszyysko jakoś rozregulowało. Brałam przez rok zastrzyki antykoncepcyjne, ale prawie non stop krwawiłam. Mieliśmy dosyć, a mój gin ciągle powtarzał, że mam czekać bo co to jest rok czy dwa krwawień do reszty życia w spokoju. No cyrk więc sami zdecydowaliśmy że przestaje jej brać i nie doszłam jeszcze do gina po jakieś tabletki. Jak był sex w okolicach owulacyjnych to potem się stresowałam i mi się wszystko przestawiało. Tak, że ostatnio miałam raz 26 dni w cyklu, raz 27, raz 29 raz 28 i tak w sumie teraz sobie uśrednilam na 28 dni. Sorki rozpisałam się 🙈

@Stokrotka2021 czyli nadal się staracie? Będziesz dopiero testowała?
Próbujemy nadal ale juz tak całkiem naturalnie...czekamy chyba na cud !
 
reklama
Dziewczyny, u mnie dzis krwawienie, polalo sie po calosci. Juz sama nie wiem czy tak bardzo mi sie okres przesunal czy cia byla ale biochemiczna. nie wiem bo w polowie cyklu przestalam sie badac. Test wysyedl pozytywny dlatego jestem zaskoczona obrotem sprawy, ale przyjelam to nadzwyczaj spokojnie bo mam co robic w domu. No i to nie bylaby planowana ciaza. Zdrowka dla was i malenstw.

Stokrotka2021 oby wam sie udalo zajsc w ciaze i miec choc jedno malenstwo. Bardzo goraco ci tego zycze 🙏
 
Do góry