reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie lekarze panikują bardziej, ja swirowalam w ciąży, teraz pełen luz, jakoś tak nie wierzę że coś mogłoby być u małego nie tak - no chyba że nie będzie oddychał na spaniu, ale po to m monitor 😅.
No ale dzięki temu neurolog dał nam zalecenie szczepionki 5w1 i mam za darmo, zawsze kilka stów zaoszczędzonych.
Ooo... nie wiedziałam że jest taka możliwość nawet. My już po drugiej serii szczepień.
 
reklama
Dziewczyny Wy też tak chudniecie? W dniu porodu wazylam 77 kg. 4 miesiące po 60 kg. Karmię piersią i nie odchudzam się. Jem tony słodyczy i piję piwka 0,0 dużo. Normalnie wazylam przed ciąża 64 i to było ok jak na mnie (164cm wzrostu mam).
Ja w dniu porodu straciłam te kilka kilogramów co przytyłam, 10 dni po wazylam już 3kg mniej.
 
Dziewczyny zaczynamy się rozglądać za nosidełkiem. Któraś z was coś wie w tym temacie na jakie zwrócić uwagę? Albo jaki konkretnie model polecacie?
 
reklama
No to teraz laski hit... byłam na USG bo miałam jakieś dziwne plamienia. Lekarka stwierdziła że to nie okres raczej bo za wcześnie i trzeba to zbadać. No i 4 miesiące po porodzie jestem znów w ciazy. Na razie wczesna ciaza ale dzisiaj zrobiłam test ciążowy i ją wykrylo. Mam iść na usg za tydzień znów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Serduszka jeszcze nie było. Póki co mamy szoka z mężem. XD
 
Do góry