reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, chyba się udało i nie dopadł mnie covid od męża minęło dziś 8 dni od kontaktu, może dlatego że ostatnio nie mieliśmy bliskich kontaktów 😂🙄 i mnie nie zaraził więc wyszło na plus..mimo wszystko siedzę w domu z 5 latkiem i dostaje już kota bo ja bym tylko leżała a tu nie da rady 🥺🥺 wogole mam już większy brzuch 😲 w pierwszej ciąży nie było go widać dluuuugooo...
 
reklama
Próbowałam przesunąć wizytę jednak nie da rady u ginekologa i powiedział mi żebym zrobiła tsh i poszła do endokrynologa, żeby dobrał mi lekarstwa. Próbowałam znaleźć jakieś u nas wolne miejsce prywatnie ale wszystkie najbliższe terminy zajęte. Zastanawiam się czy po prostu z tymi wynikami nie umówić wizyty online na znany lekarz bo jest pełno wolnych terminów a najwyżej po wizycie u ginekologa ustalić z nim co dalej.
Tak bym tez zrobiła bo ważne jest żebyś jak najszybciej zaczęła brać leki. Powodzenia 😊
 
Witam, sorry za ciekawość ale jak ciąża że spiralą?😊
No półtorej roku temu założyłam spirale miedziana ze srebrem, bo mały miał 7mc a ja poroniłam w 7tc wiec dla własnego bezpieczeństwa .. w styczniu kontrol było wszystko Ok . A w marcu zaszłam w ciąże .. jak się okazało spirala się przesunęła .. i pani ginekolog twierdzi ze akurat trafiliśmy w dobry dzien i zaskoczyło 😂
 
Miałam dziś wizytę i wszystko było ok, to już 10 tydzień , dzidzia się ruszała :) postanowiłam jednak brać ten torecan którego tak się bałam bo jednak wymioty mam za duże j lekarz powiedział ze tyle lat go przepisuje i dzieci się rodziły zdrowe , trochę mnie uspokoił.. także zobaczymy jak będzie po tych czopkach, wiem ze jeszcze któraś z was tez je bierze :) wiec troszkę raźniej . A tu zdjęcie. Pozdrawiam was i życzę udanych wizyt i braku wymiotów ;)
 

Załączniki

  • IMG_2693.jpg
    IMG_2693.jpg
    78,5 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Dziewczyny, jestem w 7 tyg ciąży. W pracy miałam urwanie głowy, poszłam w końcu do toalety a tu plamienia lekko Kawa z mlekiem. Pojechałam na sor. Przyjęli mnie na oddział - okazało się krwiak daleko od dzisziusia 3,8 mm. Nie wiadomo czy się powiększa czy zmniejsza. Mam leżeć dają mi duphaston... I czerwoną magiczna tableteczke na uspokojenie 🤷‍♀️ miała któraś krwiaka i było wszystko dobrze?
 
Do góry