reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie masz problemów z progiem lub jakiejs infekcji?
Zawsze przed rozkreceniem małpy miałam dwa/trzy dni takiego plamienia brązowego, dopiero potem żywa krew. No teraz to plamienie się bardzo szybko zaczęło, dlatego mnie to zaczęło zastanawiać że może jednak implantacja. Mam podejrzenie endometriozy, ta świadomość też nie pomaga mi psychicznie 😞😫 chciałam jechać zrobić ten progesteron dzisiaj ale za późno wstałam i nie zdążyłam już przed praca. Jutro chyba też jeszcze mogę, co? Pozytywny test owu wyszedł mi tydzień temu w poniedziałek
 
Zawsze przed rozkreceniem małpy miałam dwa/trzy dni takiego plamienia brązowego, dopiero potem żywa krew. No teraz to plamienie się bardzo szybko zaczęło, dlatego mnie to zaczęło zastanawiać że może jednak implantacja. Mam podejrzenie endometriozy, ta świadomość też nie pomaga mi psychicznie [emoji20][emoji31] chciałam jechać zrobić ten progesteron dzisiaj ale za późno wstałam i nie zdążyłam już przed praca. Jutro chyba też jeszcze mogę, co? Pozytywny test owu wyszedł mi tydzień temu w poniedziałek

Mi z czasem tez te plamienia się wydłużały i teraz plamie od 1dpo. Raczej bym nie testowała, jak już to w terminie @, teraz jest za wcześnie [emoji2368] jesteś jakieś 7dpo potencjalnie. Teraz to ja bym proga conajwyzej sprawdziła.
 
Ostatnia edycja:
U mas w tamtym roku padła decyzja że staramy się o dzidziulka. Ja podeszłam do tego ba totalnym luzie że świadomością że przecież pary starają się po kilka miesięcy więc marne szanse na golla w pierwszym podejściu. Ale ku mojemu zdziwieniu 4 dni przed terminem miesiączki była jasna kreska
Powtórzyłam za dwa dni i była już ciemniejsza. Beta w dniu @ wynosiła dokładnie 461 i ładnie przyrosła po 48h. W 6t na USG było już serduszko, miałam założona kartę ciąży i nastepna wizyta miała odbyć się w 10tyg. W 8 sama umówiłam się na dodatkową wizytę bo miałam przeczucie że coś jest nie tak... I wtedy usłyszałam najgorsze słowa, że serduszko naszego Okruszka przestało bić [emoji17] dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie bo to już był ponad tydzień jak chodziłam z martwym płodem. Mieliśmy czekać trzy miesiące na kolejne starania ale w między czasie wyszło mi poporodowe zapalenie tarczycy, z niedoczynności wpadłam w nadczynność i tak się bujałam pół roku [emoji19] zabieg miałam w czerwcu a dopiero staramy się ponownie od dwóch cykli. Jutro testuje bo w sobotę pojawiło mi się jakieś dziwne krwawienie. Do tej pory delikatnie plamię na brązowo i mam cichą nadzieję że to zagniezdzenie i zobacze jutro druga kreskę [emoji3064]
Trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana żeby to były pl kreski! [emoji3590] Dawaj znają jutro [emoji16]
 
Kurde...dopiero teraz doszłam do tego wątku... Ale mam nadzieję że to za wcześnie [emoji3526]
Dzień doberek z rana [emoji8] u mnie niestety na dwóch testach dzisiaj biel raziła po oczach [emoji85] plamienie od soboty więc gdyby to była Implantacja to na Pinku 10 strumieniowym powinien już być jakiś cień chociaż [emoji2368] szkoda bo bardzo na to liczyłam [emoji3064] a z rana mam wrażenie że plamienie przybrało trochę na sile więc czekamy na małpiszona [emoji849]
 
Dziewczyny a ja chciałam zapytać o monitoring. Chodzicie na NFZ czy prywatnie? U mnie w mieście żaden gin na NFZ nie ma usg. A do prywatnego czeka się min 3 tyg na wizytę [emoji849]
 
reklama
Wyobrazcie sobie dziewczyny że minęło 10min od testu druga kreska znikła z testu paskowego znaczy jest ale tak słaba ze nawet na zdj tego nie widać. Już dostaje schizy ze biochemiczna... Na tym strumieniowym teście jest nadal widoczna. Iść na betę w czwartek czy to za wcześnie?
Najlepiej na betę iść w dniu @
 
Do góry