reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Witam Kochane
ja dzis test robilam- oczywiesie biel, wiec odstawilam progesteron i czekam na @
Maz slabe nasienie, bakterie mu wyszly wiec i on sie leczy- antybioryk, suplementy i na obnizenie prolaktyny dostal leki, zobaczymy czy bedzie po miesiacu poprawa.
Trzymam sie jeszcze nadziei, ze moze jak u meza sie poprawi to w koncu sie uda.
Na sobote mam umowione szczepienie Jonsona- jutro napisze do swego gina czy mam leki przestac brac w dniu szczepienia, bo maz ma przykaz w dniu szczepienia nic nie brac i 2 dni po tez.
Mialam sie nie szczepic, ale juz wakacje mamy zabukowane i pod tym wzgledem to robie. A jak Wy?
buziaczki😍
 
reklama
Właśnie się dowiedziałam że męża brat będzie miał dziecko... Tak mnie wkurza to dziewczę a jeszcze teraz jest w ciąży.. teściowa zadowolona bardzooo 🤦🤦
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, czy wiecie jak podczas laparoskopi sprawdza się drożność jajowodów? Czy podaje się kontrast tak jak w HSG?
 
reklama
Do góry