reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny. Byłam dziś na wizycie. Z ostatniej miesiączki jest to 7 tydzień. Zarodka nie widać, jest pęcherzyk ciążowy 20mm, w piątek było 7mm. Mam przyjść znowu za 10 dni i się okaże czy coś z tego będzie. Jakos mi przykro [emoji24] miała któraś taka sytuację?
U mnie pierwsza ciąża też była młodsza i również na pierwszej wizycie był tylko pęcherzyk, a 2 tygodnie później już zarodek. ☺️ Potem nam się źle potoczyło, ale to nie miało z tym nic wspólnego ;)
 
Mam to samo.. Wczoraj jadłam mięso z grilla i sałatki i nic mi nie było, a od godziny tragedia. Nic przełknąć nie mogę i mnie mdli
Dobra, żartowałam... dolegliwości ustały ale na chwile a dziś znów mdli .. jednak nie tęskniłam.. Nawet w windzie musiałam kucnąć żeby nie puścić pawia ...
 
Cześć jestem Kropek mam 6tc+3 i moje serduszko juz bije ❤
 

Załączniki

  • e089064a-d45c-4b22-b817-6b8a4e1d15a4.jpg
    e089064a-d45c-4b22-b817-6b8a4e1d15a4.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 90
Dużo z was jest na chorobowym? Mi lekarz powiedział że powinnam iść ale narazie odmówiłam... Ze w razie czego mam dzwonić w każdej chwili to dostanę. Wiecie chora jestem mam taki suchy kaszel, ledwie gadam mam gardło zawalone i zatoki..... Biorę jeszcze ten duphaston na podtrzymanie bo plamiłam... I wiecie co może głupia jestem ale ja dalej pracuje... A sił brak mam chęć to rzucić i iść na chorobowe ale ciągle myślę jak oni tu dadzą radę... Ale z drugiej strony kto mi pomoże jak coś się stanie... 8h siedzę w maseczce z filterkiem też ledwie daje rade wysiedzieć [emoji26] poradźcie coś? Dobrze robię że pracuje?
Ja planowałam do polowy/końca sierpnia, ale przez krwawienie w 6 tc dostałam nakaz leżenia plackiem i l4.
 
reklama
Dużo z was jest na chorobowym? Mi lekarz powiedział że powinnam iść ale narazie odmówiłam... Ze w razie czego mam dzwonić w każdej chwili to dostanę. Wiecie chora jestem mam taki suchy kaszel, ledwie gadam mam gardło zawalone i zatoki..... Biorę jeszcze ten duphaston na podtrzymanie bo plamiłam... I wiecie co może głupia jestem ale ja dalej pracuje... A sił brak mam chęć to rzucić i iść na chorobowe ale ciągle myślę jak oni tu dadzą radę... Ale z drugiej strony kto mi pomoże jak coś się stanie... 8h siedzę w maseczce z filterkiem też ledwie daje rade wysiedzieć [emoji26] poradźcie coś? Dobrze robię że pracuje?
A gdzie pracujesz? W sklepie a może w biurze? Ja bym na twoim miejscu poszła na zwolnienie na tydzień. Aż ci ten kaszel minie. Człowiek osłabiony szybciej może załapać gorsze choróbsko. Ja idę na zwolnienie 28 czerwca, po zakończeniu roku szkolnego. Na razie pomimo mdłości daje radę, przeziębiona też nie jestem.
 
Do góry