reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

druga kreska

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
10
hej, zrobiłam dziś rano test ciążowy (mam nadzieje ze jakość zdjęcia nie jest aż tak popsuta). widzę druga kreskę, blada i trochę daleko od literki T. co o tym sądzicie? robiłam alphamed z apteki czułości 10.
planuje jutro test powtórzyć, stad 2 pytanie. jaki test ciążowy z rossmana, najbardziej wiarygodny polecacie?
 

Załączniki

  • IMG_1248.jpg
    IMG_1248.jpg
    381,8 KB · Wyświetleń: 556
reklama
hej, zrobiłam dziś rano test ciążowy (mam nadzieje ze jakość zdjęcia nie jest aż tak popsuta). widzę druga kreskę, blada i trochę daleko od literki T. co o tym sądzicie? robiłam alphamed z apteki czułości 10.
planuje jutro test powtórzyć, stad 2 pytanie. jaki test ciążowy z rossmana, najbardziej wiarygodny polecacie?
Ja polecam Pink 10 i ten firmy Rossmann 10
 
hej, zrobiłam dziś rano test ciążowy (mam nadzieje ze jakość zdjęcia nie jest aż tak popsuta). widzę druga kreskę, blada i trochę daleko od literki T. co o tym sądzicie? robiłam alphamed z apteki czułości 10.
planuje jutro test powtórzyć, stad 2 pytanie. jaki test ciążowy z rossmana, najbardziej wiarygodny polecacie?
Cień cienia, trudno powiedzieć co to i w złym miejscu... Ten test jest na pewno nieważny. Poza tym to taki cień cienia, że trudno powiedzieć, czy nie kreska fabryczna... ile jesteś po owulacji albo ile masz do miesiączki? Powtórz inny za jakieś dwa dni minimum lub idź na betę.
Powodzenia!
 
Cień cienia, trudno powiedzieć co to i w złym miejscu... Ten test jest na pewno nieważny. Poza tym to taki cień cienia, że trudno powiedzieć, czy nie kreska fabryczna... ile jesteś po owulacji albo ile masz do miesiączki? Powtórz inny za jakieś dwa dni minimum lub idź na betę.
Powodzenia!
No właśnie też zauważyłam, że kreska w złym miejscu. Ja bym powtórzyła test.
 
hej, zrobiłam dziś rano test ciążowy (mam nadzieje ze jakość zdjęcia nie jest aż tak popsuta). widzę druga kreskę, blada i trochę daleko od literki T. co o tym sądzicie? robiłam alphamed z apteki czułości 10.
planuje jutro test powtórzyć, stad 2 pytanie. jaki test ciążowy z rossmana, najbardziej wiarygodny polecacie?
Hej
Czy ten alphamed dobrze Ci wskazal ciaze ?? Pytam bo dzis mam identyczna sytuacje
 
Do góry