reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej, u mnie też obawy zmniejszyły się a teraz praktycznie ustąpiły jestem 9+5, w środę byłam u lekarza i było wszystko ok[emoji3590] także wydaje mi się że obawy są, czasem zanikają a czasem znowu wracają, nie ma reguły [emoji4] musimy myśleć pozytywnie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Hej dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale do tej pory się nie udzielałam bo do wczoraj nie potwierdzałam ciąży u lekarza więc tak na prawdę nie wiedziałam co tam się w środku dzieje. Wczoraj ciąża potwierdzona , 8 tydz 2 dni. Powiedzcie mi czy na obecnym etapie obserwujecie u siebie złagodzenie objawów? :) ja od wczoraj mam dużo mniejsze w porównaniu z ostatnimi kilkoma tygodniami nudności, i piersi też są delikatnie tylko obolałe. Mimo że usg miałam zaledwie wczoraj to trochę się martwię tym że na tak wczesnym etapie ciąży objawy powinny mi się nasilać a nie wręcz przeciwnie... jak to u Was jest? ;) pozdrawiam wszystkie mamy .
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale do tej pory się nie udzielałam bo do wczoraj nie potwierdzałam ciąży u lekarza więc tak na prawdę nie wiedziałam co tam się w środku dzieje. Wczoraj ciąża potwierdzona , 8 tydz 2 dni. Powiedzcie mi czy na obecnym etapie obserwujecie u siebie złagodzenie objawów? :) ja od wczoraj mam dużo mniejsze w porównaniu z ostatnimi kilkoma tygodniami nudności, i piersi też są delikatnie tylko obolałe. Mimo że usg miałam zaledwie wczoraj to trochę się martwię tym że na tak wczesnym etapie ciąży objawy powinny mi się nasilać a nie wręcz przeciwnie... jak to u Was jest? ;) pozdrawiam wszystkie mamy .
Cześć,
Z tymi dolegliwościami to jest tak raz są, kilka dni nie ma, potem znowu są.. skoro wczoraj miałaś wizytę i wszystko było dobrze, to tylko się ciesz z tych dni z lepszym samopoczuciem 🥰
 
Cześć Dziewczyny!🙂 powiedzcie mi, czy te co są już w okolicach 10-11 tyg (Ja Mam dziś 10+1) mają jeszcze te dziwne bóle z lewej strony? Ja w ostatnim czasie nie miałam, a od wczoraj wieczorem znów wróciły takie kłucie co jakiś czas. Strasznie się boję bo w lutym właśnie na tym etapie zakończyła się moja ciąża 😥 nawet w nocy niekiedy je czułam I od rana znów są. Myślałam że jak odpocznę to mi przejdą. Plamien nie mam żadnych.
Może warto włączyć magnez?
 
Ja również jestem za grupą zamkniętą i to doskonały pomysł, żeby ktoś był z początku, a ktoś z końca stycznia. Wiadomo, że ostatnie mogą być pierwszymi, ale tego już nie przewidzimy.
 
Cześć Dziewczyny!🙂 powiedzcie mi, czy te co są już w okolicach 10-11 tyg (Ja Mam dziś 10+1) mają jeszcze te dziwne bóle z lewej strony? Ja w ostatnim czasie nie miałam, a od wczoraj wieczorem znów wróciły takie kłucie co jakiś czas. Strasznie się boję bo w lutym właśnie na tym etapie zakończyła się moja ciąża 😥 nawet w nocy niekiedy je czułam I od rana znów są. Myślałam że jak odpocznę to mi przejdą. Plamien nie mam żadnych.

Ja jestem w polowie 10tc i wczoraj pisalam, ze juz nie mam bóli brzucha, ale wieczorem znowu mnie zaczęło kłuć z prawej strony 🙄 z prawego jajnika mialam owulacje i z prawej strony jej zarodek wiec tez sie zastanawiam czy to dobrze czy nie, ehh oszalec można
 
To samo sobie powtarzam, że powinnam się cieszyć, że czuję się lepiej zamiast panikować ale wiadomo że samej sobie ciężko cokolwiek przetłumaczyć. :p tak podejrzewałam, że jak napisze do Was to zrobi mi się lepiej. 😁 Dziękuję💕
Cześć,
Z tymi dolegliwościami to jest tak raz są, kilka dni nie ma, potem znowu są.. skoro wczoraj miałaś wizytę i wszystko było dobrze, to tylko się ciesz z tych dni z lepszym samopoczuciem 🥰
 
Cześć dziewczynki kochane :) ja wczoraj nie miałam czasu już później na czytanie , miałam pod opieką mojego Męża chrześniak 2,5 latka , później zrobiliśmy sobie grilla i poszłam spać dopiero o północy , a w nocy obudził mnie tak okropny pisk w uchu aż się wystraszyłam… teraz trochę zelżał ale jeszcze skuszę szum … Mam nadzieje że to przejdzie . Ogólnie czuje się dziś nie wysłana ale w sobie w miarę ok , wczoraj zjadłam nawet kiełbaskę i wypiłam piwko bez alko- dobrze mi to zrobiło :) życzę Wam miłego dnia kochane ! I również jestem na zamknięciem grupy jak najbardziej :)
 
reklama
To jest twój lekarz? Mój kategorycznie zabronił szczepienia w 1 trymestrze. Ale nie będę poruszać tego tematu bo wiadomo są różne szkoły doświadczenia itp. Ja również będę szczepić się w ciąży.
Nie, nie to profesor i rektor WUM, któraś z Dziewczyn tutaj polecała jego kanał na Instagramie i tak na niego trafiłam - mówi o tym, że rekomenduje szczepienie po 8t.c.
 
Do góry