reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Z tego co widzę udzielają się na lutówkach. To tam można przed uslyszeniem serduszka?
No zgodzę się ale z tego co zaobserwowałam to wczoraj i dziś doszło jeszcze kilka osób które maja w ostatnich dniach potwierdzone ciąże z terminem na styczen . Czytam Was odkąd wiem ze jestem w ciąży ale udzielanie się dopóki nie usłyszę serduszka wydawało mi się za zbędne . Zapewne dziewczyny które doszły w ostatnich dniach tez się nie udzielały . Co nie znaczy ze udzielać się nie będą .
 
reklama
Dobra dziewczyny pytanie z innej beczki może kokarzycie jakieś fajne miejsce nad jeziorem czy coś na kilkudniowe wakacje z dziećmi? Nad morze nie dam rady wysiedziec tyle w aucie... Jestem z samego południa polski, także myślę że może do 4h jazdy... Może gdzieś bylyscie w poprzednich latach i macie coś do polecenia?
A skąd jesteś ? Ja dwa lata temu z naszym chrześniakiem i córka bylismy w Mrągowie :) było bardzo fajnie :)
 
Takie dyskusje chyba są zawsze przed założeniem prywatnej grupy [emoji846] życie zweryfikuje[emoji846]
ja uważam, że na liście z pierwszego powitalnego postu Klaudii mogą być osoby, które np straciły ciążę, ale tego nie napisały i dlatego po prostu już się nie udzielają. To tylko przykład. Ale po to ta selekcja. A może ktoś poszedł na wątek grudniowy lub lutówki? Po co takie osoby dodawać? Takie luźne przemyślenia [emoji16]
Ja myślę że chodzi o to żeby na zamkniętej grupie były aktywne osoby, które mają chęci i czas, przynajmniej to moje odczucia że łatwiej rozmawiać na prywatne tematy w zamkniętej grupie, która jest aktywna i się udziela a nie napisze np raz na 2 tygodnie bo wtedy nie znamy się tak dobrze i ciężej może zaufac...Ta grupa otwarta przecież nie znika i tu też można się udzielać, wspierać [emoji3590] tu może czytać każdy, pisać również i właśnie taką grupa zamknięta ma na celu większą prywatność.. Nie każdy chce np pokazywać zdjęcia swoje czy też poruszać krepujace tematy tak otwarcie, a w mniejszym gronie jest to po prostu bardziej komfortowe i bezpieczne, że nikt tego gdzieś nie wykorzysta czy cokolwiek... To tylko moje zdanie, myślę że zamknięta grupa nikogo nie dyskryminuje a osoby bardziej aktywne z pewnością dołącza też do grupy[emoji3590]
 
Z seriali na Netflixie polecam "Dom z Papieru" jeśli któraś jeszcze nie widziała, niedługo będzie kolejny sezon 🙈 "Uwięzione" też spoko. Wtedy macie oglądania na kilkanaście dni 😁
 
Na razie będą dodane wszystkie chętne które się zgłosiły + które coś napisały w ciągu kilku ostatnich dni (może tygodnia, zależy jak daleko dolecę w postach 😄), ale tak jak pisałam - w regulaminie jest, że kto się nie udziela nie jest w zamkniętej grupie. Nie mówię, żeby pisać codziennie, ale z jakąś częstotliwością już owszem. ;)


Taaak, już dawno jesteś 😄
Ja też chętnie dołączę do gr zamkniętej jeśli można. Na niektóre tematy wolałabym nie pisać na forum publicznym, choć cieszę się, że ono jest 🙂
 
O super, dziękuję [emoji3590] popatrzę na tą miejscowość [emoji3590] masz jakiś konkretny ośrodek, domki do polecenia?
Bardzo polecam jeziorko w Sielpi , w woj

Bardzo polecam jeziorko w Sielpi, w województwie świętokrzyskim . Byliśmy kilka razy , małe miasteczko , dużo atrakcji, piaszczysta plaża :)
Aga ja jestem z okolic Bielska Białej [emoji3590] dziękuję również za propozycję, choć patrzę teraz i pokazuje mi dużo ponad 7h jazdy więc prawie tyle co nad morze [emoji6][emoji3590]
A skąd jesteś ? Ja dwa lata temu z naszym chrześniakiem i córka bylismy w Mrągowie :) było bardzo fajnie :)
 
Napisalas post powitalny na styczniowkach 22 maja z informacją, że będziesz chyba lutową mamą, później 34 posty na lutówkach i dopiero teraz kilka postów na styczniowkach, bo będzie zamknięty wątek[emoji848]
No zgodzę się ale z tego co zaobserwowałam to wczoraj i dziś doszło jeszcze kilka osób które maja w ostatnich dniach potwierdzone ciąże z terminem na styczen . Czytam Was odkąd wiem ze jestem w ciąży ale udzielanie się dopóki nie usłyszę serduszka wydawało mi się za zbędne . Zapewne dziewczyny które doszły w ostatnich dniach tez się nie udzielały . Co nie znaczy ze udzielać się nie będą .
 
reklama
A ja netflixie polecam modern family, super serial, krótkie odcinki i zawsze poprawia humor 😀 outlander i sposób na morderstwo tez super. Wiecej nie pamiętam bo tyle seriali juz obejrzalam, ze ciezko spamiętać 🤷‍♀️😀
 
Do góry