reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A na pewno można magnez w ciąży, nie jest to szkodliwe? Ja to już jestem przewrazliwiona. A też miałaś takie klucia z jednej strony?
Miałam takie kłucia i uczucie twardego brzucha. Wiesz ja nie jestem lekarzem, ale mój ginekolog, który pomógł mi ciążę osiągnąć i ją prowadzi kazał brać magnez 3 razy dziennie, więc mu ufam. Nie sądzę żeby chciał zaszkodzić.
 
reklama
Co do seriali to jeszcze chyba nikt nie wymienił a mnie się podobało Good Girls - ale tylko 2 pierwsze sezony, a z takich dłuższych tasiemców, idealnych na ciążowy czas Plotkara i Jane the Virgin. Dla mnie zabawne 😁
 
O rany, jak tak wymieniamy seriale... 😄 To ode mnie jeszcze:
  • Szkoła dla elity
  • Gambit królowej
  • Dawno, dawno temu
  • Lucyfer
  • The Flash
  • Arrow
  • Sex education
  • Locke&Key
  • Cień i kość
  • The umbrella academy
  • Warrior nun
To jest Netflix, starałam się wymienić te które jeszcze nie padły (bo Dom z papieru polecam bardzo! 🥰)
A może TVN Player? Tam zdecydowanie Szadź (nie oglądałam jeszcze 2 sezonu) ;)
 
Napisalas post powitalny na styczniowkach 22 maja z informacją, że będziesz chyba lutową mamą, później 34 posty na lutówkach i dopiero teraz kilka postów na styczniowkach, bo będzie zamknięty wątek[emoji848]
Rozumiem ze Tobie idealnie się pokrył termin z om z usg ? Bo mi akurat nie . Najpierw wszystko wskazywało na luty pierwsze dni . Po badaniu termin mam na 31 stycznia dziś będę na usg i się okaze 😉. A tak pozatym to co w tym złego ?
jak już dobrze sprawdzasz to sprawdź tez proszę ile lajków dawałam tu dziewczynom i ile smuteczków jak dziewczyny ta ciąże traciły 😕 także wiesz … noi gratuluje sił i czasu na zajmowanie się takimi rzeczami w ciąży 💪

Zreszta moja droga ja naprawdę nie muszę byc w jakiejś prywatnej grupie . Jeśli się o nią dopytywałam na jakiej zasadzie i ze nie koniecznie z tymi zasadami się zgadzam to czy tam będę czy nie to naprawdę życia mi nie ubędzie .

dużo luzu i miłości przesyłam 🥰🙃
 
Ostatnia edycja:
O rany, jak tak wymieniamy seriale... 😄 To ode mnie jeszcze:
  • Szkoła dla elity
  • Gambit królowej
  • Dawno, dawno temu
  • Lucyfer
  • The Flash
  • Arrow
  • Sex education
  • Locke&Key
  • Cień i kość
  • The umbrella academy
  • Warrior nun
To jest Netflix, starałam się wymienić te które jeszcze nie padły (bo Dom z papieru polecam bardzo! 🥰)
A może TVN Player? Tam zdecydowanie Szadź (nie oglądałam jeszcze 2 sezonu) ;)
O z Playera to fajna jest Chyłka 😊
 
Ja tez mam raz na jakiś czas kłucia w prawym jajniku, podobno to z niego była u mnie owulacja.
Moja ginekolog bardzo zaleca magnez, podobno w ciąży mocno się wypłukuje i dużo dziewczyn ma niedobory 😊 mam magnez w standardowych witaminach i do tego biorę magnez osobno 2 razy dziennie :)
W takim razie kupuje dziś magnez🙂 oby te kłucie przeszło.
 
O rany, jak tak wymieniamy seriale... 😄 To ode mnie jeszcze:
  • Szkoła dla elity
  • Gambit królowej
  • Dawno, dawno temu
  • Lucyfer
  • The Flash
  • Arrow
  • Sex education
  • Locke&Key
  • Cień i kość
  • The umbrella academy
  • Warrior nun
To jest Netflix, starałam się wymienić te które jeszcze nie padły (bo Dom z papieru polecam bardzo! 🥰)
A może TVN Player? Tam zdecydowanie Szadź (nie oglądałam jeszcze 2 sezonu) ;)
Dzieki, poczytam sobie o czym są i wybiorę jakiś. 😆Szkole i sex oglądałam, fajne. The umbrella academy jakos nie podeszła mi :D
 
reklama
Do góry