reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ooo to super :)
A w ogole wczoraj mi lekarz powiedzial ze po transferze (jesli w ogole by doszlo do niego) jest wymagane i zalecane 7 dni l4, zastanawia mnie czy wszedzie tak jest bo myslalam ze jakis dzien i tyle :)
Ja biorę zwolnienie na punkcję 2 dni, a czy po transferze to nie wiem 🤷🏼‍♀️ Pracuje z domu wiec to tez trochę inaczej…chociaż, żeby ograniczyć stres to może wezmę 🙈
 
reklama
No ja też już przed tyloma lekarzami się rozbierałam w tak krótkim czasie ale wiadomo zawsze jest jakiś stresik przed nieznanym ale dobrze , że Was tu mam zawsze rozwiejecie wszelkie wątpliwości ☺️
Trzy dni prób wywołania porodu, potem poród 15 godzin i nie zlicze ile osób widziało mnie nago, zaglądali między nogi albo dłubali mi w kroczu palcami. Serio w pewnym momencie to przestaje mieć znaczenie 😂
 
No właśnie u nas też jest duża ilość ale morfologia i ruchliwość nie jest dobra a wręcz...proxeed plus zamówiłam i startujemy od jutra z tym. Do androloga też musimy się wybrać koniecznie. Nie wiem co mu jeszcze dawać. Może na sport codziennie go wywalę. Ja bym chciała żeby oni nas chociaż do inseminacji albo in vitro dopuścili żebyśmy mieli jakieś szanse na to

Na ruchliwość dobra jest witamina C w dawce 1000 mg dziennie, tylko podzielona na co najmniej dwa razy. Wszędzie to polecają, nie wiem jak było u nas przed suplementacją, ale teraz mamy ruchliwość 64 proc.
 
Trzy dni prób wywołania porodu, potem poród 15 godzin i nie zlicze ile osób widziało mnie nago, zaglądali między nogi albo dłubali mi w kroczu palcami. Serio w pewnym momencie to przestaje mieć znaczenie 😂
Haha domyślam się,że wtedy było już Tobie wszystko jedno. Moja koleżanka też mówiła jak rodziła córeczkę leżała z bólami na maksa , że miała już wyrąbane kto tam jej zagląda i co robi 😃 śmiała się , że wtedy w takich chwilach człowiek pozbywa się wstydu ☺️
 
No niektórzy ludzie nie mają taktu i głupimi komentarzami lub pytaniami mogą zranić . 😔
Dlatego ja odpowiadał na pytania a kiedy dziecko że nie chce mieć dzieci. Dla świętego spokoju bo nie chce się ze wszystkimi dzielić tym co nas spotkało.
Tylko tutaj poczułam że nie jestesmy sami z mężem i tu znalazłam pełne zrozumienie i brak jakiejś litości, zaskoczenia skrępowania itd. tylko pełne zrozumienie dlatego cieszę się, że nadal mogę tu byc
 
Dlatego ja odpowiadał na pytania a kiedy dziecko że nie chce mieć dzieci. Dla świętego spokoju bo nie chce się ze wszystkimi dzielić tym co nas spotkało.
Tylko tutaj poczułam że nie jestesmy sami z mężem i tu znalazłam pełne zrozumienie i brak jakiejś litości, zaskoczenia skrępowania itd. tylko pełne zrozumienie dlatego cieszę się, że nadal mogę tu byc
No to chyba było najlepsze wytłumaczenie przynajmniej nie musiałaś się tłumaczyć co i jak ☺️
 
Cześć Dziewczyny... Przepraszam, że się tak Wam wbijam. Rozważamy z narzeczonym IUI, choć mi się wydaje, że ono w naszym przypadku nie pomoże... Że raczej in vitro. Tylko, że na nie partner nie bardzo się chce zgodzić (chodzi o koszta), tym bardziej, że mamy już wspólne dziecko i uważa, że bez przesady. Natomiast zgadza się na spróbowanie raz IUI. Ale mnie przeraża mała skuteczność IUI i że szkoda kasy... Szczególnie w naszym przypadku. Nie chcę tu oczywiście nikogo urazić, ale po prostu się boję... Jeśli też ma to być moja być może jedyna szansa na IUI, to przeraża mnie wybór kliniki i lekarza. Próbowałam tu szukać w wątku, ale znajduje tylko mocno odległe wpisy... I nie wiem, czy tym osobom się udało. Kogoś, kto dobrze poprowadzi stymulację i ewentualnie dobrze poprowadzi do in vitro, gdyby mój się zdecydował. Ewentualnie pomoże naturalnie zajść ze stymulacją, jeśli będzie widział opcję. Mam do wyboru klinikę Vitrolive albo Bocian. Brałam pod uwagę dr Ciepielę w Bocianie albo w Vitrolive o Breliku ewentualnie Głąbowskim. W vitrolive można skorzystać z dofinansowania miasta do in vitro, więc ewentualnie myślę też o nich bardziej... Czy któraś z Was może powiedzieć mi coś o tych klinikach lub o tych panach? Albo ewentualnie innych specjalistach tam? Miała z nimi coś wspólnego i się udało? Dziękuję od razu za pomoc.
 
reklama
14.06: @Karola z nadzieją - Puck up[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
15.06: @kolor nadzieji - wizyta + USG[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
15.06: @Fok123 - monitoring przed punkcja[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
16.06: @Manua - testowanie[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
21.06: @margaretka25 - USG połówkowe[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji256]
21.06: @miszka0109 - beta po 4IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
23.06: @margaretka25 - wizyta[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
24.06: @izzy_j - monitoring[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]


08.21: @agawid - konsultacja w sprawie laparoskopi, start ivf[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji256]


2021:



21.06: @Adziunia - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
20.07: @kolor nadzieji - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
15.10: @dar20 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
15.11: @margaretka25 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]


30.03: @Asia34 - SZCZĘŚLIWA MAMUSIA[emoji64][emoji171][emoji2963][emoji256] (MAJA[emoji188][emoji3590])
08.04: @PałkaZapałka - SZCZĘŚLIWA MAMUSIA[emoji64][emoji171][emoji2963][emoji256] (GAJA[emoji188][emoji3590])
30.04: @Claudia2405 - SZCZĘŚLIWA MAMUSIA[emoji64][emoji170][emoji2963][emoji256] (SZCZEPAN[emoji188][emoji3590])


Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]

"Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam, a potem jeszcze chwilę... I kazdą kolejną też zaczekam!..."[emoji177][emoji188]

"Żyj i daj życie"[emoji3590][emoji188]

"Będzie dobrze. Teraz będzie najtrudniej, a potem będzie już dobrze."[emoji123][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji123]
 
Ostatnia edycja:
Do góry