reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Nie wiem która lasencja ten patent sprzedała ale Hallsy strong te czarne naprawdę pomagają na mdłości 💪😍.
Nawet za ciasto z truskawkami się wzielam 🙃 cudownego dnia❤️
 
Witajcie
Ja dziś już dużo lepiej się czuje, pewnie dlatego że się ochłodziło i od razu więcej sił do zycia🙂


Nie do wiary że już pierwsze prenatalne w naszej grupie🙂trzymam kciuki👍

Też już powoli umawiam prenatalne ale czekam jeszcze na wtorkowa wizytę żeby się upewnić ze wszystko ok z dzieckiem i zdecyduje się też na badania wolnego płodowego dna. W końcu 35 na karku a w rodzinie i mojej i męża są przypadki chorób genetycznych.
Życzę wam miłej soboty🙂
Też będę robić to badanie😃
 
Hej lasencje🙃🙃🙃
Ja generalnie gdyby nie brał okresu i potworny ból piersi oraz wzmożoną ochota na owoce, warzywa nabiał i slodkienie mam żadnych objawów w ciąży ... nie mam też ochoty na mięso i to wszystko. Ale ze starszakiem 12,5 lat tez bylam bezobjawowa...
Tak wiem powinnam się cieszyć a nie narzekać!🙈🙈🙈 tyle dziewczynki moje ze przez ten brak ciążowych dolegliwości czasem sie zastanawiam czy z kropkiem wszystko ok..ehhh aby do II trymestru🙏🙏🙏
Pozdrawiam moje ciężaroweczki i życzę miłej soboty.
Ps: ja już na l4 wiec będę was częściej nawiedzać, buziole 😗😁🙃

mam podobnie :D póki co nie mam żadnych wielkich objawów, poza delikatnie już odstającym brzuszkiem i kłuciami w brzuchu raz na jakiś czas. Chociaż tłumacze sobie to w taki sposób, że może powinnam się z tego cieszyć. Też jestem już na zwolnieniu. Nie dałabym rady stać po 12 godzin i targać ciężkie dostawy :D
 
reklama
Tak to jest jak człowiek cieszy się z zajebjstego samopoczucia i mówi o tym głośno. To nie był jednorazowy incydent wczoraj z wymiotami a widocznie u mnie to wszystko później, dużo później 🙈 dzisiaj wieczorem wychodzę ze znajomymi wiec mam nadzieje ze do tego czasu się ogarnę. Wiec dziewczyny bez objawów... nie zamartwiać się cieszyć się (nie za głośno🙈) bo wszystko może zmienić się w ciągu jednego dnia
 
Do góry