reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Związek jest taki:
Wylazła mi opryszka... myślę sobie skoro moja siostra miała w ciąży i ja w poprzedniej nieudanej też to może i teraz jestem w ciąży. Pomarzę sobie, że jestem. A co. Bo po co mam marzyć, że nie jestem.
@ jak ma przyjść to i tak przyjdzidzie.

Nie o to pytałam. Twój tok rozumowania zrozumiałam za pierwszym razem i podtrzymuje swoje zdanie. Inaczej w takim razie rozumiemy samo „marzenie” [emoji3526]
 
reklama
Mnie wczoraj zakuł dwa razy jajnik, jakieś trzy dni przed czasem na owu. Dzisiaj o tej samej porze już stały ból. I teraz się zastanawiam czy komórka jajowa została uwolniona już wczoraj, czy dopiero dzisiaj. Nie miałam już wczoraj siły na seks, ale dzisiaj już bym coś pokombinowała. Naczytałam się ostatnio,że komórka jajowa żyje czasem tylko 6h i już mi się odechciewa jak pomyślę, że mogłam ja przeoczyć:(

Uprawiajcie seks nie tylko w celach prokreacyjnych [emoji6] nawet jeśli już po owu - co z tego? Jeśli masz ochote to bierz swojego w obroty. Może następnym razem się uda. A może jeszcze nie było owu i akurat z fajnego, niezaplanowanego co do godziny seksu coś się urodzi [emoji6]
 
reklama
Jedne maja sucho, jedne maja mokro, jedne maja gęsto. Żaden wyznacznik [emoji39]
Ile kobiet tyle objawów, cel jest jeden miłość i dwie kreski w dniu @
Nie teraz lipiec 💚😘(choć czlowiek zawsze się łudzi)
Od stycznia kiedy miałam dwie kreski (a dwie abrazje) czeka na nie z niecierpliwością
 
Do góry