reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

pan na monitoringu musial mieć ciekawie ;)

rybko kochana ~! tak bardzo się ciesze :) Gratuluje! Tak to się dzieje !! I to Twój wynik!

piękna beta :)

ciekawe czy będzie łyse, czy futrzaste - nie wiem jak się ludzkie mini fredki rodzą :p :p

chłop pewnie oszalał z radości co ??

:)




Ale to trzeba coś pokombinować bo z gołą łapą się nie wbijemy...

No więc sporo alko bierzemy (ona i tak nie wypije :D)

Jakaś dobra zagrycha - na occie - bo nie zje :p

A dla głównego gościa imrezy się coś wymyśli. Teraz mnóstwojest tych akcesori dla gryzoni ;)

Tylko Ciiii bo się k... wyda !
Zaraz zadzwonię do koleżanki co jest najlepsze dla małej fredki 😁🤣🤣🤣 zresztą ja mam 2 króliki to wiesz może lubią to samo w końcu i to i to gryzoń 🙈 już zacznę kupować jakieś jedzonko dla niej co by było żeby później z torbami nie pójść 😁 Ale wiesz ona nic nie może wiedzieć , z tym że jakoś trzeba od niej adres wziasc ... Chyba że będziemy po całej Polsce jeździć i do każdego domu pukać z zapytaniem czy tu może mieszka nasza Fredka ?? 🤔🤔🤔🤔 Było by ciekawie 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🤭
 
reklama
Ja pierdziulę, ale wielka❤️. Gratuluję ❤️
Fredka ja nie sadzilam ze kiedys doczekam tej chwili. 9 lat walki o ciaze, rozwod (bo maz nie wytrzymal cisnienia i znalazl sobie mlodsza i taka co mu dzieci dala😥), kilka operacji, 4 podejscie - ale do punkcji drugie bo juz odpuscilam na 3 lata. Placze codziennie ze szczescia l, ze ta beta rosnie, ale jednoczesnie cholernie sie boje czy wszystko dobrze, czy zobacze go tam gdzie ma byc i bedzie serduszko. Czy los w koncu mi wynagrodzi lata cierpien. Oby. No coz😉 zmawiam moja nowenne, jutro teleporada z dr L i dowiem sie co dalej. Naprawde nie sadzilam ze doczekam chociaz tego momentu🙏. Takze jednak warto marzyc, probowac i myslec pozytywnie, chociaz to nie jest proste (sama wiem po sobie). Oby Wam wszystkim sie to udalo🙏❤️🙏❤️ A ja czekam cierpliwie co bedzie dalej - bo zycie przez ostatnie lata mocno mnie przecwiczylo w byciu cierpliwa.
 
Fredka ja nie sadzilam ze kiedys doczekam tej chwili. 9 lat walki o ciaze, rozwod (bo maz nie wytrzymal cisnienia i znalazl sobie mlodsza i taka co mu dzieci dala😥), kilka operacji, 4 podejscie - ale do punkcji drugie bo juz odpuscilam na 3 lata. Placze codziennie ze szczescia l, ze ta beta rosnie, ale jednoczesnie cholernie sie boje czy wszystko dobrze, czy zobacze go tam gdzie ma byc i bedzie serduszko. Czy los w koncu mi wynagrodzi lata cierpien. Oby. No coz😉 zmawiam moja nowenne, jutro teleporada z dr L i dowiem sie co dalej. Naprawde nie sadzilam ze doczekam chociaz tego momentu🙏. Takze jednak warto marzyc, probowac i myslec pozytywnie, chociaz to nie jest proste (sama wiem po sobie). Oby Wam wszystkim sie to udalo🙏❤️🙏❤️ A ja czekam cierpliwie co bedzie dalej - bo zycie przez ostatnie lata mocno mnie przecwiczylo w byciu cierpliwa.
Jesteś w dobrych rękach ze strony medycznej napewno zrobią wszystko żeby ciąża się utrzymała. Nas wszędzie skreślili jedynie tam dali szanse na własne dziecko jak to się mówi rzeczy niemożliwe robią od ręki na cuda trzeba chwilę poczekać 😉
 
Jesteś w dobrych rękach ze strony medycznej napewno zrobią wszystko żeby ciąża się utrzymała. Nas wszędzie skreślili jedynie tam dali szanse na własne dziecko jak to się mówi rzeczy niemożliwe robią od ręki na cuda trzeba chwilę poczekać 😉
Ty tez w Novum robilas?
oj tak dla mnie to juz bylo niemozliwe, wroclaw plakal nad moim amh wynoszacym 0.23. Tam w Novum dr powiedzial ze niskie, ale podniesiemy i suplementami i herbatkami podnioslo mj sie na 0.47. Cud? Nie wiem. Dla mnie cudem jest to, ze przekreslona praktycznie z mozliwosci stymulacji, mialam mozliwosc podejsc na naturalnym cyklu z jajnika ktory nie mial pecherzyka od paru miesiecy. I ze jeszcze tam byla dobra komorka jajowa🙈 dla mnie CUD❤️
 
Jessssui, co to będzie 😍. Dziś chyba nie usnę ❤️. Boże, co ja przeżyłam 🤦. Ja chyba serio muszę mieć jakieś leki na uspokojenie🤦
Wreszcie mogę się skupić na innych. Na Tobie, na Kamilce 😊
Kochana raczej ciężko się uspokoić, nie oglądać gaci albo nie czytać w necie. Nie da się i już. Zrobiłaś wszystko, nawet jad Placka przyjęłaś i inne atrakcje. Jak widać czasem trzeba coś zmienić, może podanie trzydniowych zarodków było strzałem w dziesiątkę plus nowy immunolog i oto dzieją się cuda😍 nie wiem czy będziesz robiła jeszcze betę....jeśli tak to max jeden raz, potem przyrosty zwalniają i niepotrzebny stres.
 
reklama
Kochane dziewczyny z kliniki Invicta. Powiedzcie, czy udało się Wam zajść w ciążę dzięki IVF? Za którym razem? Jestem po pierwszym transferze, niestety test negatywny. Mam jeszcze kilka podejść, nie chcę się załamywać, ale nie ukrywam, troszkę się zdenerwowałam. Chętnie usłyszę Wasze pozytywne historie.
Ja jestem po FAMSI w INVICTA. Pierwsze podejście w tej klinice i jestem prawie w 9 tc. U nas tylko i wyłącznie czynnik męski
 
Do góry