reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dobrze dzięki :) szczerze powiedziawszy to czasem nawet zapominam że w pon testing ;) za dużo się dzieje dookoła... mój mąż znalazł wczoraj w nocy w rowie ciężarną (jak się potem okazało) suńkę, którą ktoś (czyt. jakiś h...) musiał wypieprzyć po prostu żeby się pozbyć problemu. 23 w nocy ani schroniska ani straży miejskiej bo to poza miastem. Nasze psy niezbyt zadowolone więc pół nocy szukanie miejsca u zaprzyjaźnionych psiarzy no ale na szczęście udało się ogarnąć i mała bezpieczna ... I ja mam się oszczędzać i nie denerwować ;) no can do 😂
 
reklama
Dobrze dzięki :) szczerze powiedziawszy to czasem nawet zapominam że w pon testing ;) za dużo się dzieje dookoła... mój mąż znalazł wczoraj w nocy w rowie ciężarną (jak się potem okazało) suńkę, którą ktoś (czyt. jakiś h...) musiał wypieprzyć po prostu żeby się pozbyć problemu. 23 w nocy ani schroniska ani straży miejskiej bo to poza miastem. Nasze psy niezbyt zadowolone więc pół nocy szukanie miejsca u zaprzyjaźnionych psiarzy no ale na szczęście udało się ogarnąć i mała bezpieczna ... I ja mam się oszczędzać i nie denerwować ;) no can do 😂
Super ze Ci sie udaje nie myslec 24h o tym :) :) trzymam kciuki zeby sie udalo!!
A co do pieska to jak zawsze slysze o takich sytuacjach to mnie krew zalewa.. Co za ludzie 😠😠 cale szczescie ze ją znalezliscie i udalo sie znalezc bezpieczne miejsce :)
 
Dobrze dzięki :) szczerze powiedziawszy to czasem nawet zapominam że w pon testing ;) za dużo się dzieje dookoła... mój mąż znalazł wczoraj w nocy w rowie ciężarną (jak się potem okazało) suńkę, którą ktoś (czyt. jakiś h...) musiał wypieprzyć po prostu żeby się pozbyć problemu. 23 w nocy ani schroniska ani straży miejskiej bo to poza miastem. Nasze psy niezbyt zadowolone więc pół nocy szukanie miejsca u zaprzyjaźnionych psiarzy no ale na szczęście udało się ogarnąć i mała bezpieczna ... I ja mam się oszczędzać i nie denerwować ;) no can do 😂
To dobrze, ze udaje Ci się o tym nie myśleć non stop :)
jeju, jak dobrze, ze trafiła na Twojego męża, nie wiem jak ludzie tak potrafią po prostu wyrzucić psa? 😓
A na jakim etapie jesteście z domem? Urządzacie czy już mieszkacie? 🏡 bo dobrze pamietam, ze kupiliście? 🙈🤔
 
To dobrze, ze udaje Ci się o tym nie myśleć non stop :)
jeju, jak dobrze, ze trafiła na Twojego męża, nie wiem jak ludzie tak potrafią po prostu wyrzucić psa? 😓
A na jakim etapie jesteście z domem? Urządzacie czy już mieszkacie? 🏡 bo dobrze pamietam, ze kupiliście? 🙈🤔
Remontujemy cały czas :) tam jest masa roboty więc urządzanie to może za kilka tyg dopiero :) a i tak to jest projekt na min. 2 lata bo ogrodzenie, elewację i ogród trzeba jeszcze ogarnąć ale to w przyszłym roku pewnie.
 
Dziewczyny chyba coś jest na rzeczy bo zaczynam mieć problem z aplikacją luteiny...tak jakby się wszystko zamykało w środku...chyba że po prostu nabawiłam się uczulenia ;) natomiast mój brzuch po 5 kłuciach wygląda jakby miał bliskie spotkanie 3 stopnia z ciężarówką, wszystkie kolory siniaków jakie widziałam w jednym miejscu...no nie nadaję się do robienia zastrzyków 😂
 
Dziewczyny chyba coś jest na rzeczy bo zaczynam mieć problem z aplikacją luteiny...tak jakby się wszystko zamykało w środku...chyba że po prostu nabawiłam się uczulenia ;) natomiast mój brzuch po 5 kłuciach wygląda jakby miał bliskie spotkanie 3 stopnia z ciężarówką, wszystkie kolory siniaków jakie widziałam w jednym miejscu...no nie nadaję się do robienia zastrzyków 😂
Pierwsza cześć brzmi dobrze ✊🏻 A to heparyna? O jeny, biedna…dobrze, ze te siniaki znikają 🙈 podczas stymulacji tez miałam kilka na pamiątkę :D
 
Pierwsza cześć brzmi dobrze ✊🏻 A to heparyna? O jeny, biedna…dobrze, ze te siniaki znikają 🙈 podczas stymulacji tez miałam kilka na pamiątkę :D
Tak heparyna, a że jeszcze biorę acard to już w ogóle się to rozlewa, no nic, ważne że nie boli, jedynie nieciekawie wygląda a jak ma pomóc to mogę i 2 razy dziennie robić ;)
 
To tez na pewno zajmuje Ci głowę :D super, dom to piękna sprawa 🥰
Po prawie 40 latach mieszkania w bloku dla mnie to totalna nowość więc się przyzwyczajam ale cieszy bardzo, jedyne co muszę ogarnąć to różnego rodzaju robalki jak to w domu z ogrodem, a ja os, szerszeni i ciem nie lubię :)
 
reklama
Do góry