reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ale tego pęcherzyka już nie ma jeśli się nie udało w poprzednim cyklu. Został wydalony ze złuszczającym się endometrium (dlatego okres) . Jeśli będziesz stymulowana to jest szansa, że kolejny pęcherzyk się pojawi.
Właśnie o to mi chodziło w pytaniu 😅 czy uda się wyhodować nowy pęcherzyk 🙂 bo z martwiłam się że może udało się tylko jeden raz i już koniec. To był mój pierwszy tak duży i ładny 😅
 
reklama
Hej! 😘 Pytanie do dziewczyn co przyjmują Ovitrelle, czy tylko ja tak mam z z miesiąca na miesiąc odczuwam coraz większe skutki "uboczne"?
Wczoraj podałam sobie zastrzyk, jest to już 3 miesiąc z Nim, w pierwszym miesiącu było ok, w zeszłym czułam się bardziej senna i miałam nie chęć do kawy, tak, tylko do kawy, no i teraz jest ten 3 miesiąc i czuję straszną niechęć do kawy, ale tak, że aż mnie odrzuca, odbija mi się, brak apetytu, mdłości, nie mogę utrzymać bez żucia gumy. Do wczoraj było ok.
Wiem, że to nie ciąża, bo za wcześnie i nawet o tym nie myślałam, tylko po prostu jestem ciekawa czy u was tez są takie skutki jego stosowania?

Miłego czwartku!!! ☺️
Ja po Ovitrelle nie mam zupelnie zadnych objawow. Na poczatku sie naczytałam niepotrzebnie w internecie o skutkach ubocznych a pozniej myslalam ze zastrzyk nie dziala bo mi nic nie dolega 🤣 ale kazdy organizm inny, Ovitrelle jest bardzo podobny do betyHCG , stad mozesz odczuwać objawy podobne do ciążowych 😏
O! Widzę, że lekarz nie zwalnia temat tylko je podkręca i lecicie z tematem starań już krok dalej, to fajnie, o inseminacji nic nie Ci nie napiszę, bo wiem tyle co z forum czytałam, ale będę mocno trzymać kciuki za powodzenie kochana!!! Dawaj znać na bieżąco co i jak!! ✊😘
No leci z tematem 🤪 ja zupelnie nie spodziewalam sie stymulacji, zaskoczył mnie bardzo, ale moze dobrze 😁
Dziekuje za kciuki ❤️ Bede informowac ✋🏼😘
 
Dziewczyny a jak dzisiaj mój pęcherzyk będzie miał np. 19,5mm to gin może mi przepisać/zrobić zastrzyk z Ovitrelle? Czy jak to działa? To jest ostatnie spotkanie przed naszymi urlopami 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny a jak dzisiaj mój pęcherzyk będzie miał np. 19,5mm to gin może mi przepisać/zrobić zastrzyk z Ovitrelle? Czy jak to działa? To jest ostatnie spotkanie przed naszymi urlopami 🤷🏻‍♀️
Mi lekarz zawsze mówi, za ile dni mam sobie podać zastrzyk, przyjmując, że pęcherzyk rośnie ok. 2mm na dobę. W zeszłym cyklu tak miałam, że pęcherzyk w 12 dc miał 18 mm i lekarz powiedział, żeby podać dobie za dwa dni zastrzyk no i po 7 dniach jechałam znów na monitoring czy do owulacji doszło ☺️
 
Ja po Ovitrelle nie mam zupelnie zadnych objawow. Na poczatku sie naczytałam niepotrzebnie w internecie o skutkach ubocznych a pozniej myslalam ze zastrzyk nie dziala bo mi nic nie dolega 🤣 ale kazdy organizm inny, Ovitrelle jest bardzo podobny do betyHCG , stad mozesz odczuwać objawy podobne do ciążowych 😏

No leci z tematem 🤪 ja zupelnie nie spodziewalam sie stymulacji, zaskoczył mnie bardzo, ale moze dobrze 😁
Dziekuje za kciuki ❤️ Bede informowac ✋🏼😘
Mialam pierwsza inseminacje we wtorek. Trzeba porobic ronze badania, grupy krwi, hivy chlamyedie itd. Jak ok, to maz mial na 16 pojsc i oddac nasienie, a ja na 17 30. Jak oddal nasienie, to czekal z 10 minut, zeby zobaczyli czy nasienie sie nadaje, bo jakby bylo slabe, to nie byloby inseminacji. I ja na 17 30 to chwila moment, w jakby strzykawce takiej podal mi nasienie, wczesniej sprawdzil usg czy pecherzyk pekl i jak to tam wyglada, polezalam moze z 5 minut i do domu :) droznosc jajowodow byla gorsza niz to i dluzsza.
 
Mialam pierwsza inseminacje we wtorek. Trzeba porobic ronze badania, grupy krwi, hivy chlamyedie itd. Jak ok, to maz mial na 16 pojsc i oddac nasienie, a ja na 17 30. Jak oddal nasienie, to czekal z 10 minut, zeby zobaczyli czy nasienie sie nadaje, bo jakby bylo slabe, to nie byloby inseminacji. I ja na 17 30 to chwila moment, w jakby strzykawce takiej podal mi nasienie, wczesniej sprawdzil usg czy pecherzyk pekl i jak to tam wyglada, polezalam moze z 5 minut i do domu :) droznosc jajowodow byla gorsza niz to i dluzsza.

Kciuki, żeby się udało i żebyście cieszyli się swoim szczęściem. 😀
 
Mialam pierwsza inseminacje we wtorek. Trzeba porobic ronze badania, grupy krwi, hivy chlamyedie itd. Jak ok, to maz mial na 16 pojsc i oddac nasienie, a ja na 17 30. Jak oddal nasienie, to czekal z 10 minut, zeby zobaczyli czy nasienie sie nadaje, bo jakby bylo slabe, to nie byloby inseminacji. I ja na 17 30 to chwila moment, w jakby strzykawce takiej podal mi nasienie, wczesniej sprawdzil usg czy pecherzyk pekl i jak to tam wyglada, polezalam moze z 5 minut i do domu :) droznosc jajowodow byla gorsza niz to i dluzsza.
O Dziekuje za odpowiedz ❤️ Mi powiedzial tylko tyle ze jak wszystko pojdzie dobrze to w niedziele rano bylaby inseminacja, ale nie robilam badan grupy krwi. Chlamydie HIV i inne robilam wczesniej przed badaniem drożności.
trzymam kciuki za Ciebie zeby sie udalo!✊🏼❤️
 
Dziewczyny a jak dzisiaj mój pęcherzyk będzie miał np. 19,5mm to gin może mi przepisać/zrobić zastrzyk z Ovitrelle? Czy jak to działa? To jest ostatnie spotkanie przed naszymi urlopami 🤷🏻‍♀️
Mi zawsze mowi kiedy mam podac zastrzyk, za pierwszym razem akurat podał mi sam w gabinecie bo mialam go przy sobie ;) za drugim razem robilam sama w domu . No i u mnie pęcherzyk mial Ok 24-25mm :)
 
reklama
Do góry