reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczynki 🙂jestem po wizycie, trochę ciężko było podjąć decyzję ... Lekarz był za kolejnym transferem... Powiedział, że jest duża nadzieja na te ostatnie i żeby je podać...Już miałam zmienić zdanie i przychylić się do jego pomysłu, ale rozum podpowiadał żeby przejść jeszcze jedną stymulację i zbadać zarodki, możemy być nieźle stratni finansowo, trudno .. Nie ugiełam się.. Jutro powinna przyjść @ mam już tabletki anty. Około połowy sierpnia powinnam się kłuć.. Ja pierdziu... Strach jest, bo żeby zbadac blastki, muszę ich mieć z 3 😔 u mnie w klinice od 2 do 4 blastek koszt ok 8 tys. Dwóch nie opłaca się badać... No nic.. Wraz z pierwszym zastrzykiem będę się 🙏 lekarz powiedział, że wystartujemy od razu z grubej rury 😁 tylko żeby nie przegioł w drugą stronę, bo mi rozsadzi jajniki 😂 jak ostatnio miałam 22 pęcherzyki, a on jeszcze chce podkręcić śrubę, łłoo matko 🤦‍♀️no i zabiek😂😂😂 yyyy punkcję miałabym pod koniec sierpnia
super plan, dawkami sie nie martw ja za 2 razem mialam wysokie, dostalam leki na hiperstymulacje ale naprawde bylo w czym wybierac;) ta pierwsza stymulacja z mnjejszymi dawkami to 8tys wyrzucone w bloto bo nic z niej nie mamy oprocz wydanej kasy:( lepiej sie przemeczyc z wyzszymi dawkami i miec pewnosc ze jak najwiecej dojdzie do blastki
 
reklama
super plan, dawkami sie nie martw ja za 2 razem mialam wysokie, dostalam leki na hiperstymulacje ale naprawde bylo w czym wybierac;) ta pierwsza stymulacja z mnjejszymi dawkami to 8tys wyrzucone w bloto bo nic z niej nie mamy oprocz wydanej kasy:( lepiej sie przemeczyc z wyzszymi dawkami i miec pewnosc ze jak najwiecej dojdzie do blastki
A jakie dostałaś leki na hiperstymulacje?
 
Dziewczyny ,a wiecie co moja teściowa mi powiedziała,że oby teraz znowu co nie wyszło z tego in vitro.Po prostu szkoda gadać.Zamiast pocieszyć i wesprzeć😡
Moja powiedziała mojemubmeżowi zeby zrobił badania genetyczne bo wychowuje bękarta. Bo nie mieliśmy 2 go dziecka a przecież to oczywiste że każdy musi wg niej mieć. A mąż kiedyś przeszedł.operacje przepukliny i na bank jest bezpłodny. Żałuję że nie widziałam jej miny jak jej mąż mówił że jestem w ciąży.
 
Moja powiedziała mojemubmeżowi zeby zrobił badania genetyczne bo wychowuje bękarta. Bo nie mieliśmy 2 go dziecka a przecież to oczywiste że każdy musi wg niej mieć. A mąż kiedyś przeszedł.operacje przepukliny i na bank jest bezpłodny. Żałuję że nie widziałam jej miny jak jej mąż mówił że jestem w ciąży.
Masakra,jaka podła, skąd tyle jadu w tych kobietach...Chyba z zazdrości...
 
Masakra,jaka podła, skąd tyle jadu w tych kobietach...Chyba z zazdrości...
Niby taka święta jest w kościele pierwsza. A ma tyle na sumieniu że masakra. Tego nie pamięta. Jest fałszywa, kłamie na każdym kroku. Tylko jej córka i jej dzieci są ach i ehhh. Moje to bękarty. Wszystkim głupoty pociska. Nie ma u mnie szacunku. Nie wie co przeszłam. To by było gadania.
 
Witam dziewczynki 🙂jestem po wizycie, trochę ciężko było podjąć decyzję ... Lekarz był za kolejnym transferem... Powiedział, że jest duża nadzieja na te ostatnie i żeby je podać...Już miałam zmienić zdanie i przychylić się do jego pomysłu, ale rozum podpowiadał żeby przejść jeszcze jedną stymulację i zbadać zarodki, możemy być nieźle stratni finansowo, trudno .. Nie ugiełam się.. Jutro powinna przyjść @ mam już tabletki anty. Około połowy sierpnia powinnam się kłuć.. Ja pierdziu... Strach jest, bo żeby zbadac blastki, muszę ich mieć z 3 😔 u mnie w klinice od 2 do 4 blastek koszt ok 8 tys. Dwóch nie opłaca się badać... No nic.. Wraz z pierwszym zastrzykiem będę się 🙏 lekarz powiedział, że wystartujemy od razu z grubej rury 😁 tylko żeby nie przegioł w drugą stronę, bo mi rozsadzi jajniki 😂 jak ostatnio miałam 22 pęcherzyki, a on jeszcze chce podkręcić śrubę, łłoo matko 🤦‍♀️no i zabiek😂😂😂 yyyy punkcję miałabym pod koniec sierpnia
No to super,to teraz chociaż wiesz ,na czym stoisz i ważne ,że ruszyła machina😀Trzymam mocno kciuki,żeby stymulacja się udała i były piękne zarodki,i aby przyniosły długo wyczekiwane szczęście😍🥰U mnie w klinice można 1 zarodek już zbadać i jak sie uda nam choć 1 zarodek ze stymulacji,to go zbadamy.
 
Niby taka święta jest w kościele pierwsza. A ma tyle na sumieniu że masakra. Tego nie pamięta. Jest fałszywa, kłamie na każdym kroku. Tylko jej córka i jej dzieci są ach i ehhh. Moje to bękarty. Wszystkim głupoty pociska. Nie ma u mnie szacunku. Nie wie co przeszłam. To by było gadania.
Moja też pierwsza w kościele,eh ,dobre są...
 
To współczuję Ci... Na szczęście, nie musisz im o niczym mówić ale jednak jak się wie, że ma się to wsparcie w bliskich to jest inaczej. Moi tesciowie na szczęście nas bardzo wspierają, i jak powiedzieliśmy o tym że nie udaje się zajść w ciążę to sami zapytali czy myslimy o in vitro i że jak trzeba to pomogą finansowo...
Ja powiedziałam całej najbliższej rodzinie. Nawet babcia mega katoliczka się modli żeby się udało 😅 rodzicie wspomagają finansowo bo sami byśmy nie dali rady. Niestety teściów nie mam więc zostali tylko moi 😔
 
reklama
Moja powiedziała mojemubmeżowi zeby zrobił badania genetyczne bo wychowuje bękarta. Bo nie mieliśmy 2 go dziecka a przecież to oczywiste że każdy musi wg niej mieć. A mąż kiedyś przeszedł.operacje przepukliny i na bank jest bezpłodny. Żałuję że nie widziałam jej miny jak jej mąż mówił że jestem w ciąży.
Jak można być tak okropną kobietą. Nie pojmuję tego 🙄😔
 
Do góry