reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie martw się na zapas 😘 ja miałam ogromne dawki clo i nie działało wcale 😅 także każdy organizm inny 😘 powodzenia 🐞🍀
Dzięki za pocieszenie, tak bym chciała już być na tym monitoringu a tu tyle czasu, dzisiaj mam jakieś załamanie nerwowe i od rana ryczę 😔 czemu jest taka niesparwiedlowiosc te które chcą być w ciąży nie mogą a te co nie chcą zachodzą od razu i jeszcze niektóre decydują się na aborcję...
 
Dzięki za pocieszenie, tak bym chciała już być na tym monitoringu a tu tyle czasu, dzisiaj mam jakieś załamanie nerwowe i od rana ryczę 😔 czemu jest taka niesparwiedlowiosc te które chcą być w ciąży nie mogą a te co nie chcą zachodzą od razu i jeszcze niektóre decydują się na aborcję...
🤷‍♀️ też mnie to zastanawia czasem. A Co do załamania- to nie jest wskazane 😘 wiem ze przy tych lekach nastrój jak w kalejdoskopie ale ograniczaj negatywne emocje 😘 już kiedyś pisałam tu że nasze dzidzie będą najbardziej chciane, wyczekane i nie byle jak i byle z kim poczęte ☺ głowa do góry 😘 tule mocno 🤗
 
🤷‍♀️ też mnie to zastanawia czasem. A Co do załamania- to nie jest wskazane 😘 wiem ze przy tych lekach nastrój jak w kalejdoskopie ale ograniczaj negatywne emocje 😘 już kiedyś pisałam tu że nasze dzidzie będą najbardziej chciane, wyczekane i nie byle jak i byle z kim poczęte ☺ głowa do góry 😘 tule mocno 🤗
❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry