reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 gratulacje kochana 🥰🥰 rosnijcie zdrowo 🤰
Ps. Czytałam Twój wpis🤭 kocham słodkie ,ale E.Wedel z biedry pobija nawet mój pociąg do cukru 🤣🤣🤣
Sztos to zjeść ...mówię do męża jedz jedz ...mnie mdli na sam widok
Zjadłam brzegi ale środek jest dla odważnych 🤣🤣🤣
Więc u Ciebie musi być Marianka ....❤️
 

Załączniki

  • 16279886835598121411800650537426.jpg
    16279886835598121411800650537426.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 91
reklama
@fredka84 gratulacje kochana 🥰🥰 rosnijcie zdrowo 🤰
Ps. Czytałam Twój wpis🤭 kocham słodkie ,ale E.Wedel z biedry pobija nawet mój pociąg do cukru 🤣🤣🤣
Sztos to zjeść ...mówię do męża jedz jedz ...mnie mdli na sam widok
Zjadłam brzegi ale środek jest dla odważnych 🤣🤣🤣
Więc u Ciebie musi być Marianka ....❤️
Eeee tam. Wczoraj akurat zauważyłam, że coś takiego w biedrze jest w pormce 2+1 to kupiłam i jeden wciągnęłam z kakao ❤️

Co tu tak cicho?🤔
 
@fredka84 gratulacje kochana 🥰🥰 rosnijcie zdrowo 🤰
Ps. Czytałam Twój wpis🤭 kocham słodkie ,ale E.Wedel z biedry pobija nawet mój pociąg do cukru 🤣🤣🤣
Sztos to zjeść ...mówię do męża jedz jedz ...mnie mdli na sam widok
Zjadłam brzegi ale środek jest dla odważnych 🤣🤣🤣
Więc u Ciebie musi być Marianka ....❤️
Mi do niedzieli wszystko smakowało , luteinę podjęzykową jadłam jak dropsy , a teraz ....... 🤢🤢🤢 no dramat
 
ja w sumie też miałam mały brzuszek ale tak dla spokojnej głowy smarowałam i teraz też będę , tylko jeszcze nie wiem czym , Lewandowska pewnie jakiś smalec z konia by poleciła czy cuś 🤔🤔🤔
A może aloes albo oliwka dla dzieci? Jak mam chęci i czas to sobie czasem tym posmaruje ciałko 😉 pamiętam że jeszcze z babydream jakiś balsam dla ciężarnych był albo mustella?
 
reklama
Do góry