reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mam juz wyniki z labo. W ciąży nie jestem. Ale wkurzyłam sie na co innego. Otoż tsh wynosi 26.5 przy dawce euthyrox75. Wczesniej przez 5 lat przed obumartą ciązą i w jej trakcie brałam euthyrox150. W trakcie ciązy tuż przed obumarciem tsh zaczęlo isc bardzo do góry. To dzialo sie w przeciagu doslownie kilku dni. Stanęło wtedy na tsh powyżej 7. Po zabiegu spadło odrazu na 1.3, a potem jeszcze bardziej na 0.02. Endo zdecydowała 26.06. o zmniejszeniu dawki o polowę i tak oto teraz stan na dziś dzień to 26.5 . Jutro mam wizyte u niej. Jestem zła bo póki nie unormuje tego tsh to musze odłozyć starania. Ryczeć mi się chce normalnie.
 
Hej! U mnie dzisiaj 4-5dpo. Raczej sie nie nastawiam na sukces ale pewnie za jakiś tydzien będę juz testować. Testów zakupiłam jak zwykle sporo..
Która z Was jest w podobnym momencie?🌺
Ja czekam na owulacje , powinnam mieć 12 go , w tamtym miesiącu biochemiczna , a w marcu poronienie w 12 typgdniu okazało się ze to triploidia.. Mam nadzieje , ze się uda w tym miesiącu ;)
 
Hej! U mnie dzisiaj 4-5dpo. Raczej sie nie nastawiam na sukces ale pewnie za jakiś tydzien będę juz testować. Testów zakupiłam jak zwykle sporo..
Która z Was jest w podobnym momencie?🌺
Jestem dokalnie w tym samym momencie co ty 👍🏼 będziemy testować razem🤞oby się udało 🤞 też nie nastawiam się na sukces ehhh musimy czekać 🙄
 
Cześć dziewczyny, szukałam jakiegoś forum zeby daczyc i poczuc wsparcie innych dziewczyn, które się starają o dziecko. Ja w tym cyklu czekam caly czas na owulacje, codziennie testuje, ale wychodzą negatywne mimo ze to juz 18dc. Do tego praktycznie codzienne plamienia i krew po stosunku.. Dlatego jestem pewna, że ten cykl jest juz stracony 😪
 
Cześć dziewczyny, szukałam jakiegoś forum zeby daczyc i poczuc wsparcie innych dziewczyn, które się starają o dziecko. Ja w tym cyklu czekam caly czas na owulacje, codziennie testuje, ale wychodzą negatywne mimo ze to juz 18dc. Do tego praktycznie codzienne plamienia i krew po stosunku.. Dlatego jestem pewna, że ten cykl jest juz stracony 😪
Cześć! Długo się staracie?
Wiesz skąd te plamienia? Widział to ginekolog?
 
Witam się z Wami dziewczyny po miesiącu przerwy. Odpuściłam sobie trochę forum, wyjechałam na wakacje.
W sobotę dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i wyszły dwie kreski. W sumie to już wcześniej podejrzewałam ciążę bo temperatura się utrzymywała, ból i powiększone piersi...
W poniedziałek beta wyniosła 18, myślałam sobie, że spokojnie może wczesna ciąża z synem też tak miałam. Dziś zanim wyszłam powtórzyć betę dostałam krwawienia. Beta spadła. Spadła moja chęć do wszystkiego [emoji29]

Doradźcie mi proszę jakie badania powinnam robić. Dzwoniłam dzisiaj do lekarza, mówi, że badań nie muszę robić bo to dopiero drugie poronienie samoistne i to się zdarza.
Dodatkowo zrobiłam progesteron, który wyniósł 1,15 czy mimo wszystko nie powinien być wyższy?
 
Dodam, że poprzednie dwa cykle przed miesiączką plamiłam, lekarz stwierdził, że mam nieunormowaną tarczycę, mimo, że endokrynolog mówi, że tarczycę do starań mam idealną. I komu tu wierzyć. Chciałam iść do innego ginekologa to nie przyjmując już na sierpień, na wrzesień nie ma terminów [emoji58]
 
reklama
Witam się z Wami dziewczyny po miesiącu przerwy. Odpuściłam sobie trochę forum, wyjechałam na wakacje.
W sobotę dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i wyszły dwie kreski. W sumie to już wcześniej podejrzewałam ciążę bo temperatura się utrzymywała, ból i powiększone piersi...
W poniedziałek beta wyniosła 18, myślałam sobie, że spokojnie może wczesna ciąża z synem też tak miałam. Dziś zanim wyszłam powtórzyć betę dostałam krwawienia. Beta spadła. Spadła moja chęć do wszystkiego [emoji29]

Doradźcie mi proszę jakie badania powinnam robić. Dzwoniłam dzisiaj do lekarza, mówi, że badań nie muszę robić bo to dopiero drugie poronienie samoistne i to się zdarza.
Dodatkowo zrobiłam progesteron, który wyniósł 1,15 czy mimo wszystko nie powinien być wyższy?
Bardzo współczuję.
Przy takiej becie to o poronieniu się nie mówi, mówi się o ciąży biochemicznej. Napisz jakie poronienie było poprzednio? Na jakim etapie?
Proga badałaś wtedy co pierwszą betę czy drugą?
TSH ile wynosi?
Jakie badania zrobiłaś do tej pory?
 
Do góry