reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystko wpisane [emoji8]

No ja działam trochę w krzakach tym razem bo jakoś nie chce się nakręcać za bardzo na ten transfer . Kolejna porażka mnie przeraża a nie potrafię nawet innego scenariusza sobie wyobrazić na chwilę obecną. Wolę się miło zaskoczyć [emoji2368] transfer mam w przyszłym tyg, trochę nowych zaleceń, zwiększone dawki leków więc robię co mogę.
A kibicować nie przestawaj [emoji120] tylko tych pazurów nie obgryzaj [emoji6]

A jak Ty się czujesz? [emoji8]
Hehe no tak napisałam, ale nie mam takiego odruchu. Zwłaszcza, że ja mam mega krótkie pazurki teraz. Zadrapałam raz dzieciaczka delikatnie i ... nie chcąc zrobić tego ponownie mam już odruch ścinania i jak widać ... jeszcze długo długich mieć nie będę 😜 o malowaniu nawet nie wspomnę.
 
To jakie masz na tapecie?

Ja mówię do mojego Szymek, ale ... Łojciec się nie chce zgodzić 🤪
Szymek ładne, też mi się podoba ale już mamy takie w rodzinie. Na razie upatrzałam sobie tylko trzy- Krzysztof, Tymon lub Jerzy. Mąż oczywiście nie wie😜. Reszta ładnych imion albo mi się z patologia na mojej wsi kojarzy albo już mamy w rodzinie 🤔
 
Wszystko wpisane [emoji8]

No ja działam trochę w krzakach tym razem bo jakoś nie chce się nakręcać za bardzo na ten transfer . Kolejna porażka mnie przeraża a nie potrafię nawet innego scenariusza sobie wyobrazić na chwilę obecną. Wolę się miło zaskoczyć [emoji2368] transfer mam w przyszłym tyg, trochę nowych zaleceń, zwiększone dawki leków więc robię co mogę.
A kibicować nie przestawaj [emoji120] tylko tych pazurów nie obgryzaj [emoji6]

A jak Ty się czujesz? [emoji8]
ja tez mam w przyszlym tygodniu! niech moc bedzievz nami:) kupujesz ananaska? ja zastanawiam sie co sobie naxte dni ugotowac, mysle nad rosolem bo ma dzialanie przeciwzapalne ale maja upaly powrocic to srednio rosol wtedy,:)
 
Wszystko wpisane [emoji8]

No ja działam trochę w krzakach tym razem bo jakoś nie chce się nakręcać za bardzo na ten transfer . Kolejna porażka mnie przeraża a nie potrafię nawet innego scenariusza sobie wyobrazić na chwilę obecną. Wolę się miło zaskoczyć [emoji2368] transfer mam w przyszłym tyg, trochę nowych zaleceń, zwiększone dawki leków więc robię co mogę.
A kibicować nie przestawaj [emoji120] tylko tych pazurów nie obgryzaj [emoji6]

A jak Ty się czujesz? [emoji8]
[emoji110][emoji110][emoji171]
 
reklama
Szymek ładne, też mi się podoba ale już mamy takie w rodzinie. Na razie upatrzałam sobie tylko trzy- Krzysztof, Tymon lub Jerzy. Mąż oczywiście nie wie[emoji12]. Reszta ładnych imion albo mi się z patologia na mojej wsi kojarzy albo już mamy w rodzinie [emoji848]
Juz doczytalam. Mi sie zawsze Mieszko marzyl [emoji4]
Tymon mi sie osobiście najbardziej podoba.
Przyjaciółka miala tak synka nazwać, ale w koncu skonczylo sie na Tytusie, zeby bylo mniej popularne.
 
Do góry