• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Kto po in vitro?

Do czego to doszło że się siora z bratem licytuje kto ma więcej. No nie poważną laska jest. Najlepsza z możliwych decyzji to wyprowadzka bo wyobraź sobie że jeszcze by się cała rodzina o to skłóciła a to jeszcze bardziej przykre byłoby dla Twojego faceta.

A kariotypy badaliscie? U nas też morfologia 0, powiedzieli że wina kariotypów może być więc czekałam na wynik jak poparzona. Wyszły dzięki Bogu dobre.Ale nie wiadomo co to morfo 0 powoduje.

Dajesz nadzieję mój suplementuje. a czy też morfo mieliście 0?
0.95, więc dupy nie urywa 🤪
 
reklama
Ale mam pytanie do was jeszcze.

Lekarka nie chce dawać mi encortonu, bo nie mam wskazań.

Była na jakimś kongresie z medycyny reprodukcyjnej teraz ostatnio. Nie ma potwierdzenia w badaniach że osłabianie układu odpornościowego w jakikolwiek pozytywny sposób wpływa na implantacje. A jak mam niskie komórki NK (a mam na poziomie 6%, więc niskie) to jak encorton jeszcze obniży to to raczej negatywnie na implantacje wpływa... Mam od transferu accofil, bo brakuje mi kirów implantacyjnych.

Ale kazała mi samej zdecydować czy biorę go czy nie. Co robić dziewczyny. Brać steryd czy nie ???????

EDIT: to nasza ostatnia blastka. Poprzedni transfer się nie udał. Encorton 5 mg i accofil.
 
Ostatnia edycja:
My mamy jeszcze 5 zarodkow z 8 ale tracimy je bardzo szybko [emoji3525] tylko ja nie podejdę znów na tych zekecebiach, które się nie sprawdzają. Będę szukać jakiegoś lekarza w Trójmieście żeby to skonsultować jeszcze.

Czy Wy dziewczyny mozecie kogos polecić? Najlepiej w Trójmieście? Ale jestem w stanie nawet po całej PL jeździć za pomocą. Wiem, że np zarodkow do Gamety nie mogę przenieść bo nie akceptują bo już pytałam. Chcę żeby ktoś'z boku' na to spojrzał.
Kiedyś polecany był dr. Czech z Gdyni, ale ostatnio słyszałam, że leci po renomie i stymulacje i ivf do skutku proponuje. Może znajdź do tego dr. co @Aduś16 była? Jej pomógł.
 
A zylaki powrózka nasiennego? Slyszalam, ze one tez powoduja bezpłodność.
Zgadza sie. Sprawdzane, nie ma, nie ma też żadnych nieprawidłowości w budowie. Zostaje jeszcze prostata z pomysłów. Badanie musi być przez tylek i z krwi PSAmarker. Załatwiamy za tydzień. Hormony też były sprawdzane i dobre. Lekarz mówi spoko przecież in vitro nie muszą być dobre. A ja jestem innego zdania. Chociaż kilka prawidłowych więc chwytam się czego mogę.
 
Dziękuję bardzo dziewczyny!

Wizyta poszła dobrze, lekarka chce robić transfer w piątek albo w sobotę.

Ale mam inny problem, z dooopy że tak powiem i muszę iść do proktologa. Jeśli skieruje mnie na kolonoskopie to będę musiała przełożyć transfer [emoji17]

Kuwa ale to niesprawiedliwe.... Strasznie mi przykro!!!!!! [emoji174]
Trzymam kciuki żeby jednak udało się w sobotę. Ja jestem niecierpliwa i nie znoszę czekać. Myślę zresztą że tu wszystkim nam się spieszy 😉
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry