reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Update :dziś wypusili mnie po 8 dniach że szpitala, ocena szyjki 1/1/1,twardnienia brzucha po aspargininie i nospie już są dużo rzadsze, zalecenie leżec i wytrzymać 2 tyg. Ale czy się uda... Brzuch kilka razy dziennie pobolewa jak przed miesiączka, najgorsze że nikt nie jest w stanie przewidzieć jak to się potoczy.. 🙆‍♀️🙆‍♀️
A który masz tydzień teraz?
 
reklama
35 się dziś zaczął
Muszę przyznać, ze marże o 34t, aby zaczac się stresować porodem jako takim, a nie tym, ze będzie za wcześnie. Na szczęście zaczal się 29t, wiec już coraz blizej
Oczywiście trzymam kciuki, żebyś na spokojnie te tygodnie jeszcze dotrwała.
Dziewczyny jutro mam CC, ale sie stresuje 😳
Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Już jutro będziesz tuliła swojego Malucha❤️
 
Dziewczyny jutro mam CC, ale sie stresuje 😳

Muszę przyznać, ze marże o 34t, aby zaczac się stresować porodem jako takim, a nie tym, ze będzie za wcześnie. Na szczęście zaczal się 29t, wiec już coraz blizej
Oczywiście trzymam kciuki, żebyś na spokojnie te tygodnie jeszcze dotrwała.

Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Już jutro będziesz tuliła swojego Malucha❤️
Mumo
Muszę przyznać, ze marże o 34t, aby zaczac się stresować porodem jako takim, a nie tym, ze będzie za wcześnie. Na szczęście zaczal się 29t, wiec już coraz blizej
Oczywiście trzymam kciuki, żebyś na spokojnie te tygodnie jeszcze dotrwała.

Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Już jutro będziesz tuliła swojego Malucha❤️
Mummois dziekuje bardzo, Tobie życzę tego samego, ale powiem szczerze że czuję jakbym siedziała na tykającej bombie... 😬
 
@Ewelynka25 wiadomo, jak już udało się dotrwać do 35t to chciałoby się do końca.n
@Ewelynka25 wiadomo, jak już udało się dotrwać do 35t to chciałoby się do końca.
Prawda, tylko mówiąc szczerze ja do 33 miałam.ksiazkowa a później zaczęło się dziać i tak leci, aby do 37

@Ewelynka25 wiadomo, jak już udało się dotrwać do 35t to chciałoby się do końca.
Ja bym do 37 chciała ☺️☺️
 
Witam jestem tu nowa od jakiegos czasu podczytuje to forum. W 20 tc trafiłam do szpitala z bólami okresowymi i w krzyżu. Okazało sie że szyjka sie bardzo skrociła miala 1.9cm. Decyzja o szwie. Przy kolejnym badaniu okazało sie że szyjka ma okolo 1 cm . Założyli mi szew i w dniu wypisu dołożyli pessar. I tak leże do dziś weszlam w 25 tc. A do końca jeszcze tyle czasu. Lekarz już nie mierzy mi szyjki tylko sprawdza czy pessar i szew trzymają. Z leków to biorę luteine podjezyk 2*1, duphaston 3*1, scopolan 3*1, aspargin 3*1. W pierwszej ciąży miałam identyczną sytuacje ale zaczęła sie później w 27 tc.
 
Witam jestem tu nowa od jakiegos czasu podczytuje to forum. W 20 tc trafiłam do szpitala z bólami okresowymi i w krzyżu. Okazało sie że szyjka sie bardzo skrociła miala 1.9cm. Decyzja o szwie. Przy kolejnym badaniu okazało sie że szyjka ma okolo 1 cm . Założyli mi szew i w dniu wypisu dołożyli pessar. I tak leże do dziś weszlam w 25 tc. A do końca jeszcze tyle czasu. Lekarz już nie mierzy mi szyjki tylko sprawdza czy pessar i szew trzymają. Z leków to biorę luteine podjezyk 2*1, duphaston 3*1, scopolan 3*1, aspargin 3*1. W pierwszej ciąży miałam identyczną sytuacje ale zaczęła sie później w 27 tc.
Na kiedy masz termin?
Trzymam kciuki, żeby było dobrze
W pierwszej ciąży udało się donosić do terminu?
 
reklama
Do góry