reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a ja mam pytanie co do jednego objawu bo trochę jestem nim przerażona. W jednej piersi (tej większej), w konkretnym miejscu już drugi raz mam takie mocne ukłucia jakby sekundowe, zdarzyło mi się to w dniu spodziewanen miesiączki + pierś przy dotyku tam była hiper bolesna i wczoraj, po ponad tygodniu znów taka seria strzałów. W drugiej piersi tylko raz lekko mnie tak ukłuło. Niby przeczytałam, że napadowe kłujące bóle mogą byc, ale boję się o tę pierś i na pewno by mi ulżyło jakby ktoś mi dał znać, że też tak miał i nie oznaczało to zaraz jakichś zmian w piersi😔😬
 
Tak tez ciagle chodzę. Ale mega dużo pije wiec na to bym stawiała albo może objaw ciąży choć w pierwszej do samego porodu nawet nie chodziłam w nocy siku. Teraz chociaż raz muszę iść jak wstaje do małej. Czuje ze ta ciąża mnie przetyra
Mam dokladnie to samo.. cale dnie mam mdlosci, zle sie czuje, moj Zrobil sobie jakas potrawe z czosnkiem to nie moglam wytrzymac tak mnie naciagalo ze sie poplakalam. W 1 ciazy nie mialam zadnych objawow, terqz wygladam jakby mnie czolg przejechal
 
A piersi to mam już takie, że mąż się śmieje, że pod koniec ciąży będę się wywracać do przodu😅

Ps. @o`sophia ja Cię chciałam tylko uspokoić bo sama się tym stresowałam. To "przecież" które wstawiłam chyba spowodowało, że odebrałaś mój post inaczej😉
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie co do jednego objawu bo trochę jestem nim przerażona. W jednej piersi (tej większej), w konkretnym miejscu już drugi raz mam takie mocne ukłucia jakby sekundowe, zdarzyło mi się to w dniu spodziewanen miesiączki + pierś przy dotyku tam była hiper bolesna i wczoraj, po ponad tygodniu znów taka seria strzałów. W drugiej piersi tylko raz lekko mnie tak ukłuło. Niby przeczytałam, że napadowe kłujące bóle mogą byc, ale boję się o tę pierś i na pewno by mi ulżyło jakby ktoś mi dał znać, że też tak miał i nie oznaczało to zaraz jakichś zmian w piersi😔😬
Jak tak czytam to mi się wydaje że ja też miałam takie coś w ciąży pierwszej hmmm
 
A piersi to mam już takie, że mąż się śmieje, że pod koniec ciąży będę się wywracać do przodu😅

Ps. @o`sophia ja Cię chciałam tylko uspokoić bo sama się tym stresowałam. To "przecież" które wstawiłam chyba spowodowało, że odebrałaś mój post inaczej😉
Ja już mam duże brodawki sutkowe, juz tez się zmieniły na takie do karmienia, piersi się zwiększyły, otoczki tez no i dziś zobaczyłam że brodawki tez juz są duże jak do karmienia piersią 🙆‍♀️
 
reklama
Do góry