reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Wyniki badań

Czikunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
160
Hej dziewczyny, odebrałam wyniki badań, jak myślicie czy jest się o co martwić???
Tsh 2.32 norma do 4,9
Prolaktyna 19, 40 norma do 29
Progesteron 20, norma do 16
Zastanawia mnie progesteron....
 
reklama
Jak dla mnie tsh trochę za wysokie... Dla młodych dziewczyn, starających się o dziecko powinno być około 1 - tak mówi mój endokrynolog.
 
reklama
Do góry