reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mój ma prawie rok, bardzo chciałam malutką różnice wieku ale dalej karmie i w związku z tym hormony u mnie śpią (spały?)

Wszystkie moje znajome nie chcące kolejnej ciąży, miesiączki i płodność wracały im po 3/4 miesiącach po porodzie. Przy karmieniu 😂 ja i moja kumpela, obie chcące dzieci już teraz natychmiast czekamy rok i cisza… no kurwość losu :)
To ja miałam jak twoje koleżanki miesiąc po porodzie byłam już gotowa na następne. Jednak z racji młodego wieku (piersze dziecko to była wpadka), długo nie chciałam mieć więcej teraz się zamarzyło i co zrobić. 🤷‍♀️
 
Cześć, czy któras z was brała clo i wyhodowała zaraz po owulacji bardzo grube endo? byłam wczoraj u gina, endo w 14 dc 17 mm i dwa ciałka żółte- twierdzi że jest duża szansa na ciąże ale nie chcę się nakręcać :(
Pytam bo z tego co mi wiadomo clo raczej ścienia endometrium więc sama jestem zaskoczona jego grubością
 
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że tutaj ciągle jakieś spiny😅 Miałyśmy być dla siebie wsparciem, a co chwila dostrzegam tu jakieś spory. Kobietki... Nie mamy po 16 lat, więc bądźmy dla siebie miłe. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, każdy ma prawo do własnych opinii czy do tego, żeby się nie zgodzić... Ale po co zaraz jakieś takie wpisy w dziwnych tonach🙄 Potem laski, które mają jakiś problem i nas czytają, będą bały się zapytać, bo będą się bały, że odezwa się i zaraz ktoś je zjedzie. Dziewczyny trochę dystansu i pamiętajcie, że łączy nas wspólny cel, szanujmy się❤️
Mam takie samo wrazenie, jak byłam na staraniach 2020 to było mega miło i sympatycznie, dużo wsparcia, dużo śmiechu.
 
Czesc wszystkim. :) pisze do Was z pytaniem bo moze ktos mial taka sytuacje i cos podpowie. Chodzi o @. 5. 10 dostalam @ i skonczyla sie 9.10. Wszystko bylo ok. Od wczoraj poojawwilo sie znowu plamienie. Dzis zaczaly bolec jajniki i dalej plamienie bardziej brazowe. Nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji. Niie jest jakiies mega obfite wlasciwie wszystko zostaje na papierze przy pddaniu moczu. Jednak zastanawiam sie czy to cos powaznego...
 
Jak Wam tu tak źle to nie lotnisko, nie trzeba odmeldować odlotu [emoji2272]
Nie było na tej grupie nigdy zgody na gadanie głupot właśnie dlatego, że często jest źródłem wiedzy dla młodych i zagubionych dziewczyn i dobrze, że ktoś o jakoś tej wiedzy jeszcze dba[emoji2356]
Wiesz co, z tego co czytam akurat Ty jesteś osobą wprowadzającą straszną atmosferę, do każdej dziewczyny uderzasz sarkazmem i niemiłymi osobistymi wycieczkami, więc może zamiast dawać nam do zrozumienia że nie jesteśmy tu miłe widziane lepiej przetrawić czy faktycznie atmosfera się trochę nie popsuła ?
 
reklama
O jeżu kolczasty🤣 "przyszłe mamusie wtrącają nosa"... To wszystko brzmi jak jakaś sekta😅🙈 Dziewczyny wrzućcie na luz. Forum nie jest zamknięte i każdy ma prawo czytać i pisać, czy też wyrazić swoje zdanie. Każda z nas jest też staraczką... Nie zależnie od tego czy mamy dzieci, czy będziemy mieć... Czy dopiero staramy się o pierwsze. Trochę dystansu, bo to wszystko zaczyna brzmieć tak poważnie, jak przynależność do jakiejś sekty🙈 a to tylko forum internetowe. Życie w internecie... A nie to prawdziwe. Zaczyna to wszystko brzmieć, jakby zaraz miało dość do rękoczynów🤷🏼‍♀️
 
Do góry