reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Najlepiej zwykłą bo wieku diabetologów uważa, że smakowe zaburzają pomiary.
I zbadaj też insulinę na czczo i hemoglobine glikowana.
Noni krzywa 3 punktowa?
 

Załączniki

  • IMG_20211020_111833.jpg
    IMG_20211020_111833.jpg
    247,4 KB · Wyświetleń: 57
Halo Kraków :) czy jest tutaj ktoś kto może polecić lekarza na NFZ w KRAKOWIE, który wykonał drożność jajowodów laparoskopowo?
Ja miałam robiona drożność laparoskopowo w Katowicach na NFZ. Zaszłam w ciążę w 3 cyklu po. Jeśli chcesz namiar zapraszam na priv. Nie jest tak daleko od Krakowa 😄
 
Powiecie dlaczego laparoskopowo?
Podczas standardowej drożności wyszły nieprawidłowości i chodzi o laparoskopowo udrożnienie jajowodów?
W moim przypadku miałam mieć histeroskopie żeby usunąć polipy. Gin powiedział, ze jak już robimy histero to można zrobić od razu laparoskopię żeby sprawdzić drożność jajowodów i usunąć Ew nieprawidłowości. Ja np miałam usuwana endometriozę laparoskopowo
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze zestaw Prenacaps Multi 1 + DHA? Bo się zastanawiam czy się nie przerzucić z Mama DHA Premium +
Dobry to ma skład, czy czegoś brakuje? Załączam zdjęcie specyfiku 😉
 

Załączniki

  • 9ed94b5c-2ad7-40e1-91cc-10fe507340c7.jpg
    9ed94b5c-2ad7-40e1-91cc-10fe507340c7.jpg
    43,8 KB · Wyświetleń: 35
Do góry