reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

@Elciasz pamiętam, że przy córce też najpierw korzystałam z rożka i super się sprawdził.
Ja w takim razie kupię rożek i śpiworek.

@AliceinWonderland też planuję kupić taki otulacz.

Dziewczyny do szpitala bierzecie torbę,
czy walizkę na kółkach?
Pamiętam, że przy pierwszym porodzie, przy wypisie musiałam sama przenieść torbę do drzwi oddziału, bo męża nie mogli wpuścić. Ciągnęłam torbę po ziemi, bo nie było szans jej dźwigać w tym stanie.


Ja myśle ze walizka będzie wygodniej dla mnie :)
 
reklama
@Elciasz pamiętam, że przy córce też najpierw korzystałam z rożka i super się sprawdził.
Ja w takim razie kupię rożek i śpiworek.

@AliceinWonderland też planuję kupić taki otulacz.

Dziewczyny do szpitala bierzecie torbę,
czy walizkę na kółkach?
Pamiętam, że przy pierwszym porodzie, przy wypisie musiałam sama przenieść torbę do drzwi oddziału, bo męża nie mogli wpuścić. Ciągnęłam torbę po ziemi, bo nie było szans jej dźwigać w tym stanie.
Zdecydowanie walizkę. Już od kilku koleżanek słyszałam jak musiały dźwigać torby same przed i po porodzie. Poza tym w walizce wydaje mi się, że łatwiej utrzymać ład 😉
 
Zazdroszczę szkoly, u mnie niestety nieczynne ze względu na srovida [emoji40] Tak właśnie słyszałam że maleństwa lubią mieć ciasno i zamówiłam rozek [emoji16]
Ja mam rożek na początek, a na później śpiworek. Chodzę do szkoły rodzenia i tam położne mówiły, że przez pierwsze tygodnie zdecydowanie używać rożka, bo takie maleństwa potrzebują mieć ciasno, tak jak w brzuchu mamy [emoji4]
 
We wrześniu tydzień spędziłam w szpitalu, mąż mi przyszykował zwykła torbę, oczywiście przez obostrzenia nie mógł wejść do środka jak wychodziłam i sama musialam ja taszczyc, gdzie zaznaczę ze nie wolno było mi nic dźwigać [emoji2370] Także następnym razem tylko i wyłącznie walizka na kółkach [emoji6]
@Elciasz pamiętam, że przy córce też najpierw korzystałam z rożka i super się sprawdził.
Ja w takim razie kupię rożek i śpiworek.

@AliceinWonderland też planuję kupić taki otulacz.

Dziewczyny do szpitala bierzecie torbę,
czy walizkę na kółkach?
Pamiętam, że przy pierwszym porodzie, przy wypisie musiałam sama przenieść torbę do drzwi oddziału, bo męża nie mogli wpuścić. Ciągnęłam torbę po ziemi, bo nie było szans jej dźwigać w tym stanie.
 
We wrześniu tydzień spędziłam w szpitalu, mąż mi przyszykował zwykła torbę, oczywiście przez obostrzenia nie mógł wejść do środka jak wychodziłam i sama musialam ja taszczyc, gdzie zaznaczę ze nie wolno było mi nic dźwigać [emoji2370] Także następnym razem tylko i wyłącznie walizka na kółkach [emoji6]
Ja pamiętam moją torbę przy pierwszej ciąży. Rodziłam w święta i mąż jakiś czas mógł przesiadywać u nas w szpitalu. Zwoził mi różne rzeczy i mimo, że prosiłam, żeby część już zabrał, ciągle miał na to czas. Święta się skończyły i wpuszczanie na oddział też. Zostałam z torbą wypchaną po brzegi. Pamiętam jak ciągnęłam ją po ziemi do wyjścia.
Od porodu minęło sporo czasu i jako, że jestem nie na bieżąco z trendami porodowymi 😉😂 stwierdziłam, że zapytam 😁
Także, ja już wiem, że u mnie będzie walizka.
 
Dobry wybór [emoji16]
Ja pamiętam moją torbę przy pierwszej ciąży. Rodziłam w święta i mąż jakiś czas mógł przesiadywać u nas w szpitalu. Zwoził mi różne rzeczy i mimo, że prosiłam, żeby część już zabrał, ciągle miał na to czas. Święta się skończyły i wpuszczanie na oddział też. Zostałam z torbą wypchaną po brzegi. Pamiętam jak ciągnęłam ją po ziemi do wyjścia.
Od porodu minęło sporo czasu i jako, że jestem nie na bieżąco z trendami porodowymi [emoji6][emoji23] stwierdziłam, że zapytam [emoji16]
Także, ja już wiem, że u mnie będzie walizka.
 
Witajcie dziewczyny 🧡🍁
A ja z pytaniem jakie ubrania/piżamy/ koszule planujecie ze sobą zabrać do szpitala?
Macie może jakieś konkretne marki godne polecenia?
 
Witajcie dziewczyny 🧡🍁
A ja z pytaniem jakie ubrania/piżamy/ koszule planujecie ze sobą zabrać do szpitala?
Macie może jakieś konkretne marki godne polecenia?
Ja jeszcze przed ciążą kupiłam koszulę nocną "mama ginekolog"
Na daną chwilę jest najlepsza ze wszystkich jakie posiadam. Planowałam zamówić sobie z tego samego sklepu jakieś fajne koszule do szpitala. Niestety nie widzę na daną chwilę tam nic, co by się nadawało.
Także podbijam pytanie. Polećcie coś fajnego
 
Ja jeszcze przed ciążą kupiłam koszulę nocną "mama ginekolog"
Na daną chwilę jest najlepsza ze wszystkich jakie posiadam. Planowałam zamówić sobie z tego samego sklepu jakieś fajne koszule do szpitala. Niestety nie widzę na daną chwilę tam nic, co by się nadawało.
Także podbijam pytanie. Polećcie coś fajnego
Polecam koszule do karmienia z dolce sonno 😊 szlafrok również
 
reklama
Do góry