reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka hormonalna

Tak jak pisałam - u mnie przy Mirenie trwało to około 6 m-cy.
A byłaś na kontroli u ginekologa? Czasem za takie plamienia przy wkładkach odpowiadają łagodne torbiele jajników.
 
reklama
To idź teraz ponownie. Przez pół roku mogło się wiele zmienić.
A potem na spokojnie się zastanów i podejmij decyzję.
Bo w sumie to żadna przyjemność jak się przez połowę cyklu plami.
 
To idź teraz ponownie. Przez pół roku mogło się wiele zmienić.
A potem na spokojnie się zastanów i podejmij decyzję.
Bo w sumie to żadna przyjemność jak się przez połowę cyklu plami.
Dokladnie o to mi chodzi że to strasznie irytujące ileż można chodzić "brudnym".
Próbuje się umówić na wizytę ale ciężko ...koniec roku.Oby coś się udało
 
Witam ponownie .
Jestem po wyciągnięciu spirali.2,5tyg temu.
Krwawienia ostatnio były non stop ,po wyjęciu spirali sa nadal i to mnie bardzo już męczy.Odrazu na drogi dzień przeszłam na plastry Evra których używałam przed spiralą.
Przez pierwsze kilka dni krwawiam dosyć obficie ,potem już tak normalnie ale od wczoraj jestem znowu przerażona!Dziś w nocy 2pelne podpaski ,a w momencie wstania masa skrzepów ledwo zdarzyłam dojść do łazienki.
Nie wiem już sama co myśleć co robić .Ale cała sytuacja totalnie mnie dobija
 
witam ponownie .
Jestem po wyciągnięciu spirali.2,5tyg temu.
Krwawienia ostatnio były non stop ,po wyjęciu spirali sa nadal i to mnie bardzo już męczy.Odrazu na drogi dzień przeszłam na plastry Evra których używałam przed spiralą.
Przez pierwsze kilka dni krwawiam dosyć obficie ,potem już tak normalnie ale od wczoraj jestem znowu przerażona!Dziś w nocy 2pelne podpaski ,a w momencie wstania masa skrzepów ledwo zdarzyłam dojść do łazienki.
Nie wiem już sama co myśleć co robić .Ale cała sytuacja totalnie mnie dobija
 
Hej. Wyjaśniło sie cos? Ja zalozylam mirene 3 lutego. Przez dwa dni mialam plamienia a trzeciego dnia do dzis bardzo obfite krwawienia i tez zastanawiam sie czy to normalne? Z tym ze ja wkladke misze miec ze wzgledu na leczenie
 
Hej. Wyjaśniło sie cos? Ja zalozylam mirene 3 lutego. Przez dwa dni mialam plamienia a trzeciego dnia do dzis bardzo obfite krwawienia i tez zastanawiam sie czy to normalne? Z tym ze ja wkladke misze miec ze wzgledu na leczenie

Wyjaśniło się tyle że zostałam zbadana i ginekolog powiedziała że wizualnie wszystko ok .krwawienie krwotoczne.Dostałam tabletki na zatrzymanie krwawienia i po sobie już było czysciutko.Jestem na plastrach i wkładki za nic w świecie nikomu już nie polecę.
 
Ja niestety zdecydowal sie na wkladke bo inaczej wyciecie macicy na co jestem nie gotowa. Zastanawia mnie to moje krwawienie. Ostatnio jak takie mialam zrobili mi lyzeczkowanie i wyszlo ze mam atypie. Teraz sie panicznie boje bo jakby doszlo do wyjecia to po mnie
 
reklama
Do góry