reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja nie jestem zaszczepiona, w listopadzie ubiegłego roku przeszłam covida ( jedyne objawy to brak węchu i smaku) wtedy mój mąż się nie zaraził ode mnie pomimo normalnie prowadzonego życia. Zaś w Kwietniu zachorował mój mąż, ja już nie. Podjęłam decyzję o braku szczepień bo generalnie uważam że wirus został wypuszczony jako jedna wielka teoria spiskowa, oraz uważam że naturalne przeciwciała są najlepsze, ale wiadomo to Tylko moje zdanie i nie będę nikomu go narzucać. Jesteśmy dorośli i każdy decyduje o sobie.

Mój dzień rozpoczął się dziś pięknym bukietem róż z okazji urodzin, niech ten popołudnie dla Was również będzie super, chociaż pogoda nie rozpieszcza.. U nas od rana leje :| jutro sesja ciążowa ❤️ trzeba korzystać
 

Załączniki

  • ac9bdd7b-0eda-4605-99e1-3198a9e3638a.jpg
    ac9bdd7b-0eda-4605-99e1-3198a9e3638a.jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Ja nie jestem zaszczepiona, w listopadzie ubiegłego roku przeszłam covida ( jedyne objawy to brak węchu i smaku) wtedy mój mąż się nie zaraził ode mnie pomimo normalnie prowadzonego życia. Zaś w Kwietniu zachorował mój mąż, ja już nie. Podjęłam decyzję o braku szczepień bo generalnie uważam że wirus został wypuszczony jako jedna wielka teoria spiskowa, oraz uważam że naturalne przeciwciała są najlepsze, ale wiadomo to Tylko moje zdanie i nie będę nikomu go narzucać. Jesteśmy dorośli i każdy decyduje o sobie.

Mój dzień rozpoczął się dziś pięknym bukietem róż z okazji urodzin, niech ten popołudnie dla Was również będzie super, chociaż pogoda nie rozpieszcza.. U nas od rana leje :| jutro sesja ciążowa ❤️ trzeba korzystać
 
Mamy ten kontakt, tam nie chcieli pomóc…
 
Ja się w piątek zaszczepiłam na tego krztusca. Wczoraj było w miare ok ale dzisiaj pół nocy nie śpię tak mnie ręka boli... Ból ręki po szczepionce na covid to pikuś... Jeszcze sama cały weekend z dzieckiem jestem bo mąż ma kurso konferencje trenerska ja nie wiem jak będę dzisiaj funkcjonować... Masakra.
 
Ja tydzień temu skończyłam chorowanie na covid. Początkowo myślałam, że się przeziębiłam, ale jak po kilku dniach straciłam węch I smak to wiedziałam, że to covid. Wyszedł test pozytywny. Na szczęście przeszłam lekko.. miałam się szczepić i byłam już zapisana na szczepienie, ale właśnie 4 dni przed dopadło mnie.

U mnie juz 33+3. Miałam dzisiaj wizytę. Mój maluch na ta chwile waży 2138 :) wszystko w porządku a jak u Was dziewczynki ?
Jak się czujecie?
Te z Was, które mecza się ze zgaga mogę polecić Polprazol. Dla mnie zbawienie. Jak ja się męczyłam, wszystkiego chyba próbowałam i jedynie to pomogło:)
 
reklama
Ja tydzień temu skończyłam chorowanie na covid. Początkowo myślałam, że się przeziębiłam, ale jak po kilku dniach straciłam węch I smak to wiedziałam, że to covid. Wyszedł test pozytywny. Na szczęście przeszłam lekko.. miałam się szczepić i byłam już zapisana na szczepienie, ale właśnie 4 dni przed dopadło mnie.

U mnie juz 33+3. Miałam dzisiaj wizytę. Mój maluch na ta chwile waży 2138 :) wszystko w porządku a jak u Was dziewczynki ?
Jak się czujecie?
Te z Was, które mecza się ze zgaga mogę polecić Polprazol. Dla mnie zbawienie. Jak ja się męczyłam, wszystkiego chyba próbowałam i jedynie to pomogło:)
Ja dzisiaj 33+1 :) nie licząc duszności w nocy, wysokiego tętna i biegunki od córki to czuje się ok. Wizyta teraz w sobotę.
Juz jestes spakowana i gotowa ? Jak się zapatrujesz na nasz okoloswiateczny termin?:)
 
Do góry