reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odklejona kosmówka

Dołączył(a)
27 Listopad 2021
Postów
5
Witam, chciałabym zapytać czy ktoś orientuje się czy jest szansa na utrzymanie ciąży gdy wystąpiło krwawienie w 9 tyg i odkleiła się kosmówka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, chciałabym zapytać czy ktoś orientuje się czy jest szansa na utrzymanie ciąży gdy wystąpiło krwawienie w 9 tyg i odkleiło się łożysko?
W sensie kosmówka? W łożysko przekształca się dopiero w późniejszych tygodniach. Przeważnie wszystko kończy się dobrze, ale niestety na tym etapie ciąży nikt tego nie zagwarantuje.
 
Tak właśnie źle napisałam. Bo niby tak siostrze lekarz powiedział na izbie. Już edytowalna wpis.
Teraz jest wszystko dobrze. Czyli są szanse
 
@SiostraB niea gwaranci, jednak szanse są ogromne. Moja siostra przechodziła podobną historię. Szczęście w nieszczęściu była wtedy w Polsce. Odkleiło się 7 cm. To Dla ciąży w 9t dużo. Dziś siostrzenica ma 16 lat. Jest mnóstwo pozytywnie zakończonych historii z odklejona kosmówka. Jednak tylko czas pokarze, jak będzie u twojej siostry. Z całą pewnością trzeba być dobrej myśli. Powodzenia
 
@SiostraB niea gwaranci, jednak szanse są ogromne. Moja siostra przechodziła podobną historię. Szczęście w nieszczęściu była wtedy w Polsce. Odkleiło się 7 cm. To Dla ciąży w 9t dużo. Dziś siostrzenica ma 16 lat. Jest mnóstwo pozytywnie zakończonych historii z odklejona kosmówka. Jednak tylko czas pokarze, jak będzie u twojej siostry. Z całą pewnością trzeba być dobrej myśli. Powodzenia
Dzięki za odp. Kiedyś po poronieniu udzielałam się na forum ciąża po poronieniu. Nie mogę odzyskać tamtego konta. Czy możliwe jest że Ciebie destino pamiętam stamtąd ?
 
reklama
Do góry