reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test po stosunku

Dołączył(a)
27 Grudzień 2022
Postów
4
Witam , czy 30 dni pod stosunku wynik testu z rannego moczu jest pewny ? Czy któreś z was zdarzyło się że po takim czasie wyszedł negatyw. A jednak u ginekologa pokazało co innego? Jutro mam gina trochę się obawiam miałam spóźniona miesiączkę o 12dni i wystąpiło tylko 3 dniowe krwawienie
 
reklama
Witam , czy 30 dni pod stosunku wynik testu z rannego moczu jest pewny ? Czy któreś z was zdarzyło się że po takim czasie wyszedł negatyw. A jednak u ginekologa pokazało co innego? Jutro mam gina trochę się obawiam miałam spóźniona miesiączkę o 12dni i wystąpiło tylko 3 dniowe krwawienie
Wszystko zależy kiedy masz owulację, od niej 10-14 dni powinien wyjść test.
Do póki beta nie będzie około 1000 to gin nic nie zobaczy.
 
30 dni po stosunku test powinien coś pokazać.
Jeśli nic nie pokazuje to i raczej nic nie ma.
Natomiast u gina i tak raczej nic nie pokaże. Gdyby oczywiście coś było, bo u gina znowu 30dni może być za wcześnie.

Natomiast 3dniowe krwawienie mogło być okresem, skąpym i krótkim ale jednak.
 
Witam , czy 30 dni pod stosunku wynik testu z rannego moczu jest pewny ? Czy któreś z was zdarzyło się że po takim czasie wyszedł negatyw. A jednak u ginekologa pokazało co innego? Jutro mam gina trochę się obawiam miałam spóźniona miesiączkę o 12dni i wystąpiło tylko 3 dniowe krwawienie
To 3dniowe krwawienie to prawdopodobnie był okres.
Robiłaś jakiś test wcześniej? Po takim czasie nie ma szans na negatyw, jeżeli jest ciąża.
Gina masz, bo obstawiasz ciążę?
 
Witam , czy 30 dni pod stosunku wynik testu z rannego moczu jest pewny ? Czy któreś z was zdarzyło się że po takim czasie wyszedł negatyw. A jednak u ginekologa pokazało co innego? Jutro mam gina trochę się obawiam miałam spóźniona miesiączkę o 12dni i wystąpiło tylko 3 dniowe krwawienie
Stres, zmiana klimatu, zmiany diety , baa nawet zmiana otoczenia np praca ma wpływ na kobiecy cykl. Nie jesteś w ciąży
 
reklama
To 3dniowe krwawienie to prawdopodobnie był okres.
Robiłaś jakiś test wcześniej? Po takim czasie nie ma szans na negatyw, jeżeli jest ciąża.
Gina masz, bo obstawiasz ciążę?
Robiłam betę też 23go i <2.30 gina mam bo miesiączka się spóźniła i chce sprawdzić czy tam wszystko ok .
 
reklama
Do góry