reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

39tc niepokój

Dołączył(a)
2 Grudzień 2021
Postów
2
Nagle zrobiło mi się bardzo nie dobrze zbiera mi się na wymioty do tego zaczęły oblewać mnie poty mimo chłodnej temperatury w pokoju.

Ból w dole pleców promieniujący do pośladków tak silny ze usiedzieć nie mogę.

Ciąża od początku przebiega prawidłowo.

Skurcze przepowiadające mam od 37 tygodnia

Czasem brzuch boli jak bym miała okres dostać.

Dodam ze to jest piwrwsza moja ciąża.
 
reklama
39tc więc czas ku końcowi i najprawdopodobniej zaczyna ruszać akcja porodowa. Weź prysznic by sobie ulżyć, jak skurcze nie miną to obserwuj co ile są.
 
A robiłaś KTG? Podjedź na IP - niech sprawdzą. Na wszelki wypadek weź ze sobą torbę jakby mieli Cię już nie wypuścić.
 
Do góry