reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pecherzyk ciazowy 6mm pusty

Martyna2244

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2021
Postów
32
Hej kochane. Bylam wczoraj na usg i byl to 5t1d 36dc, nie ma szans ze owulacja byla pozniej niz 14dnia cyklu bo robilam trst owulacyjny i pozniej nie bylo juz przytulanek. Także wiek ciazy jest pewny. Pecherzyk mial tylko 6mm i byl bez cialka zoltego i zarodka. Czy jest jeszcze jakas szansa? Pecherzyk powinien byc juz duzo wiekszy... Czy ktos tez tak mial i dobrze sie skonczylo? Biore progesteron od wczoraj ale nastawiam sie na puste jajo. Dodam ze podczas poczatku cyklu bylam chora i jadlam antybiotyk... Wiwc moze moj organizm sam wyeliminowal slaba komorke..
 

Załączniki

  • Screenshot_20211211_174034_com.android.documentsui.jpg
    Screenshot_20211211_174034_com.android.documentsui.jpg
    213,9 KB · Wyświetleń: 489
reklama
Owulacji nie musiałaś akurat mieć wtedy, testy nie dają 100% a jedynie monitoring u gina, wg mnie jest jeszcze zbyt wcześnie na wizytę i dlatego nic nie widać, co powiedział lekarz?
 
Licze, ze sie pojawi...tak tak ale klul mnie wtedy jajnik i potwierdzalam kilka razy owulacje u gina z testami takze wiem ile trwa ciaza😔
 
Po

Pozniej juz sie nie przytulalismy także napewno dzidziuś jest z wtedy... 😔
co do dnia tego niestety nie wiesz, plemniki żyją w super warunkach do 7 dni nawet... Wszystko mogło się przesunąć, ból jajnika mógł być przed, po jak i w trakcie. Chodzi o to żebyś się nie stresowała bo tego się już nie dowiesz kiedy doszło do zapłodnienia.
 
reklama
Po pierwsze być może sprzęt nie uwidocznił pęcherzyka żółtkowego, po drugie to dopiero 5 tydzień więc wcale nie musi go być. Ja miałam tak, że w 5+0 w szpitalu uwidoczili pęcherzyk żółtkowy, a na drugi dzień jak byłam u gina, to on widział tylko pęcherzyk ciążowy,dopiero jak przeczytał wypis ze szpitala to zaczął szukać intensywnie i się doszukał na innym sprzęcie pęcherzyka żółtkowego.
Gdybym nie trafiła do szpitala wcześniej tylko od razu miała u niego wizytę, to miałabym dokładnie taki sam obraz USG.
 
Do góry