reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Wymienne lejki? Nawet nie wiem hehe[emoji85][emoji85]

Dziewczyny czy któraś kupiła, zamierza lub ma ze starszym dzieckiem kocyk z wełny merino?? Zastanawiam się nad kupnem ale proboje zasięgnąć czyjejs jeszcze opinii na ich temat.
Nie mam nic dla dziecka, ale mam czapkę dla siebie. Jest super ciepła, super oddychająca i kompletnie nie gryzie.
 
reklama
My wyjeżdżamy na święta, o ile nie urodzę szybciej. Dzisiaj się okaże wieczorem po wizycie😂 wolałabym chyba przed świetami, chociaż z drugiej strony może lepiej iść do szpitala od razu po świętach. Sama nie mogę się zdecydować😂 Sprzątać nie bardzo sprzątam, mąż robi wszystko za mnie, żebym się nie przemęczała🤔 @Elciasz to my podobnie pewnie urodzimy😃
Ja się zastanawiam co za przekąski zabrać do szpitala, jak będę musiała się po świętach stawić, bo z głodu umrzeć nie chce 😂

Imiona macie wybrane? :)
 
My zostajemy w swoim mieszkaniu z tego względu że do mojego domu rodzinnego jest ponad 100 km i nie chciałam już się na tyle oddalać, ale rodzinka postanowiła z tego względu przyjechać do nas na wigilię i święta 😄 Ale nie mówię że jestem zła z tego powodu - wręcz przeciwnie, bo kocham takie rodzinne święta :) co prawda trochę się narobię, bo pomimo że każdy ma coś tam przynieść to jednak trzeba to podgrzać, podać itd, ale tak jak pisałam wcześniej, jest mi to na rękę 😊
 
My wyjeżdżamy na święta, o ile nie urodzę szybciej. Dzisiaj się okaże wieczorem po wizycie😂 wolałabym chyba przed świetami, chociaż z drugiej strony może lepiej iść do szpitala od razu po świętach. Sama nie mogę się zdecydować😂 Sprzątać nie bardzo sprzątam, mąż robi wszystko za mnie, żebym się nie przemęczała🤔 @Elciasz to my podobnie pewnie urodzimy😃
Ja się zastanawiam co za przekąski zabrać do szpitala, jak będę musiała się po świętach stawić, bo z głodu umrzeć nie chce 😂

Imiona macie wybrane? :)
Ja mam jutro wizyte wiec zobaczymy co tam słychać u córki :d
Sama gdybam haha ze wolałabym teraz urodzić albo po świętach, a dzis zaczęłam 37tc 🥳


Tak mamy wybrane , Marysia będzie ❤
 
reklama
Do góry