reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadajaca i rosnaca beta ..

Moim zdaniem teraz, w święta, w weekend nie wiele możesz zrobić. W poniedziałek powtórz betę, ale raczej nie nastawiałabym się jakoś super pozytywnie. Niby powinno się robić o tej samej godzinie, ale z drugiej strony przy tak dużym spadku to nie ma znaczenia. Chyba, że za pierwszym razem się w tym labo pomylili po prostu. Niby rzadko się zdarza, ale może jednak. Choć nie wiem czy przy in vitro te wartości tyle dni po transferze nie powinny być wyższe
 
reklama
Moim zdaniem teraz, w święta, w weekend nie wiele możesz zrobić. W poniedziałek powtórz betę, ale raczej nie nastawiałabym się jakoś super pozytywnie. Niby powinno się robić o tej samej godzinie, ale z drugiej strony przy tak dużym spadku to nie ma znaczenia. Chyba, że za pierwszym razem się w tym labo pomylili po prostu. Niby rzadko się zdarza, ale może jednak. Choć nie wiem czy przy in vitro te wartości tyle dni po transferze nie powinny być wyższe
3 sikance pokazuja drugą kreskę,dziwne to dla mnie jest..coz we wtorek jadę do klinika zobaczymy co powie lekarz..bedzie co ma byc !dzięki
 
A kiedy dostałaś zastrzyk pobudzający owulację? Prawdopodobnie pierwszy wynik został zafałszowany właśnie przez niego, więc w ogóle na niego nie patrz. Kolejne pokazują jakiś wzrost ale wyniku są jeszcze malutkie. Do sprawdzenia po świętach. Powodzenia! :)
 
A kiedy dostałaś zastrzyk pobudzający owulację? Prawdopodobnie pierwszy wynik został zafałszowany właśnie przez niego, więc w ogóle na niego nie patrz. Kolejne pokazują jakiś wzrost ale wyniku są jeszcze malutkie. Do sprawdzenia po świętach. Powodzenia! :)
Ale to był transfer na cyklu sztucznym. Więc żadnego zastrzyku nie było.
Cały czas mnie zastanawia jak Wy czytacie te posty... Poza tym 10 dpt to żaden zastrzyk nie dawałby tak wysokiego wyniku.
 
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie ..jestem po transferze na cyklu sztucznym i AZ Podane 2 maluchy. Bete robiłam 10dpt wyszla 187 UI .progesteron 19.90.po kolejnych 24 beta 3.5 kolejna 5.6 co mogą oznaczać te spadki, czy wynik jest przesądzony..3 sikance pozytywne dziś 3 i chyba kreska najbardziej mocna.Lekarz dopiero po świętach a ja już ledwo zipie , to mój 4 transfer i pierwsza pozytywna beta..czasu już nie mam bo Zaraz 45 na karku ..Lekarz każe brać leki i wizyta 28.12..co myślicie i tej becie ???dzięki buziol😘
Pytanie czy Twój wynik oznaczał 3,5 czy <3,5 i <5,6? Niektóre lab mają tak oznaczone wybiki negatywne, kwestia ustawień czułości maszyny.
 
reklama
Moim zdaniem ten 1 pomiar był błędny bo ciężko uwierzyć,że spadek w 24 h był taki drastyczny i to bez żadnego krwawienia. Ja bym powtórzyła betę

Moim zdaniem ten 1 pomiar był błędny bo ciężko uwierzyć,że spadek w 24 h był taki drastyczny i to bez żadnego krwawienia. Ja bym powtórzyła betę jeszcze w poniedziałek.
Mozliwe, ale robię 3 sikance i są piękne kreski przy trzecim nawet najmocniejsza zrobiony wczoraj ,skoro beta nic nie wskazuje to jak to jest z tymi siksncami?
 
Do góry