reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadajaca i rosnaca beta ..

iza39

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2016
Postów
30
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie ..jestem po transferze na cyklu sztucznym i AZ Podane 2 maluchy. Bete robiłam 10dpt wyszla 187 UI .progesteron 19.90.po kolejnych 24 beta 3.5 kolejna 5.6 co mogą oznaczać te spadki, czy wynik jest przesądzony..3 sikance pozytywne dziś 3 i chyba kreska najbardziej mocna.Lekarz dopiero po świętach a ja już ledwo zipie , to mój 4 transfer i pierwsza pozytywna beta..czasu już nie mam bo Zaraz 45 na karku ..Lekarz każe brać leki i wizyta 28.12..co myślicie i tej becie ???dzięki buziol😘
 
reklama
Skoro podane dwa zarodki to być może oba się przyjely i jeden obumarl. Wiem, że w naturalnych ciążach bliźniaczy spadek bety i jej ponowny wzrost oznacza, że jeden z bliźniaków obumarl.
 
Skoro podane dwa zarodki to być może oba się przyjely i jeden obumarl. Wiem, że w naturalnych ciążach bliźniaczy spadek bety i jej ponowny wzrost oznacza, że jeden z bliźniaków obumarl.
Nawet przy tak dramatycznym spadku bety?mogę jeszcze liczyć na cud..
 
Robiłaś w tym samym laboratorium i o tej samej porze? Trochę jednak niepokojące że była prawie 200 i spadła na 3. Dla mnie nie brzmi to optymistycznie. Mimo tego wzrostu do 5
 
napisz jeszcze raz wysokosci bety…
10 dpt mialas ok 200, tak? To piekna beta
i w 11 dpt wyniosła 3,5 i 12 dpt 5,6?
Czy robione byly w tym samym labolatorium?
 
napisz jeszcze raz wysokosci bety…
10 dpt mialas ok 200, tak? To piekna beta
i w 11 dpt wyniosła 3,5 i 12 dpt 5,6?
Czy robione byly w tym samym labolatorium?
Tak 10 dzien po transferze ..187, 12 dzien po- 3,5 i 13 dzien po- 5,6 .Godziny podobne choc chyba druga ta spadajaca zrobilam najpozniej po 10 rano,laboratorium te same,dlatego pobieglam juz nastepnego dnia powtorzyc ,w nadziei ,ze pomylka laboratorium..progesteron przy ostatniej becie tez skoczyl z 20 do 30...
 
Robiłaś w tym samym laboratorium i o tej samej porze? Trochę jednak niepokojące że była prawie 200 i spadła na 3. Dla mnie nie brzmi to optymistycznie. Mimo tego wzrostu do 5
Tak te same labo,pory plus minus tez,moze godzina sie roznily..a to ma znaczenie???
 
Robiłaś w tym samym laboratorium i o tej samej porze? Trochę jednak niepokojące że była prawie 200 i spadła na 3. Dla mnie nie brzmi to optymistycznie. Mimo tego wzrostu do 5
Tak te same labo,pora plus minus ta sama...a czy w sikancach pokaze obecnosc hcg,skoro we krwi spadlo do 3,5 a to wynik niewskazujacy ciazy? :(
 
reklama
dziwne, ze w sikancach wychodzi Ci pozytyw przy takiej becie… Spadek bardzo duzy :( niestety nie wyglada to dobrze
Tez tak mysle,choc mam nadzieje :) to byl moj ostatni raz ,bo juz nie ten czas...i chyba glowa nie ta,ale teraz nie wiem sama...z pracy mnie zwolnia :) przez te urlopy..
 
Do góry