reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

reklama
Na tym etapie to już raczej bardzo wysoka.
Ale przy takich wartościach istotne są przyrosty, a nie pojedyncza wartość.
Moze @lady_in_blue powie coś więcej
 
To zależy ;-).
23 po transferze to zwykle można już zobaczyć serduszko więc pewnie liczona w tysiącach. Ale jednocześnie nie napisałaś nic o tym ile dniowy zarodek a robi różnicę czy miał 2 czy 6 dni.

I na tym etapie też już nie bada się żadnych przyrostów, bo beta zwykle wynosi 10 000 - 40 000 a już powyżej 2 000 ocenia się rozwój ciąży przez USG a nie przez wartość bety.
 
To zależy ;-).
23 po transferze to zwykle można już zobaczyć serduszko więc pewnie liczona w tysiącach. Ale jednocześnie nie napisałaś nic o tym ile dniowy zarodek a robi różnicę czy miał 2 czy 6 dni.

I na tym etapie też już nie bada się żadnych przyrostów, bo beta zwykle wynosi 10 000 - 40 000 a już powyżej 2 000 ocenia się rozwój ciąży przez USG a nie przez wartość bety.
Witam dziś robiłam będę i wyszla 43
 
Nie bo leczę się za granica i tam nie robią bety dziś przyjechałam do Polski i zrobiłam i wyszla 43
No to przykro mi ale to nie wróży zdrowej ciąży - nie miałaś żadnego krwawienia, bólu w ostatnim czasie? Bierzesz jakieś leki? Zgłoś się do ginekologa w Polsce, żeby ktoś szybko ocenił czy nie ma ryzyka ciąży pozamacicznej czy to "tylko" (bardzo źle to brzmi, wiem) biochem.
 
reklama
No to przykro mi ale to nie wróży zdrowej ciąży - nie miałaś żadnego krwawienia, bólu w ostatnim czasie? Bierzesz jakieś leki? Zgłoś się do ginekologa w Polsce, żeby ktoś szybko ocenił czy nie ma ryzyka ciąży pozamacicznej czy to "tylko" (bardzo źle to brzmi, wiem) biochem.
Mialam miesiaczke 3 dni ale była skompa i bol jak na miesiaczke żadnych leków tam nie dają w poniedzialek ide do lekarza
 
Do góry