reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To cierpliwie czekam za okresem, ale jutro jeszcze dla pewności zrobię rano 😀

Naprawdę dziwi mnie to, bo przeważnie skok mam na 37 stopni i taki utrzymuje się do dnia miesiączki, a spada dopiero w jej trakcie 😒
Ale! Nie ma się co nakręcać 😋 Jeszcze czas jest 😊
 
reklama
Najlepiej by było wykres pokazać całego cyklu 😉
Moim błędem teraz było to, że praktycznie do owulacji i do tego bólu jajnika nie zapisywałam 😑 ale w poprzednich cyklach temperatura była wysoko przed okresem 😶
W grudniu dopiero po tym dziwnym bólu zaczęłam rejestrować temperaturę do aplikacji.
A na owulacje zawsze poza jajnikiem boli mnie tyłek (jak jakby ktoś mnie szczypał)😂
Tak, wiem jak to brzmi, ale tak jest 😂😂😂
 
Moim błędem teraz było to, że praktycznie do owulacji i do tego bólu jajnika nie zapisywałam [emoji58] ale w poprzednich cyklach temperatura była wysoko przed okresem [emoji55]
W grudniu dopiero po tym dziwnym bólu zaczęłam rejestrować temperaturę do aplikacji.
A na owulacje zawsze poza jajnikiem boli mnie tyłek (jak jakby ktoś mnie szczypał)[emoji23]
Tak, wiem jak to brzmi, ale tak jest [emoji23][emoji23][emoji23]

Pisałaś ze w 14dc miałaś owu potwierdzona testem i temperatura. To masz te temperatury z tego okresu? Bo wychodzi, ze chyba jednak nie było wtedy owu.
 
Cześć dziewczyny, pytanie za 100 pkt. Czy spotkałyście się z przypadkiem aby przechorowany COVID spowodował rozregulowanie okresu? Minęło 8 dni od spodziewnej miesiączki a okresu nie ma mimo ze nigdy nie miałam z nim problemu. Biorę również leki na prolaktynę a 2 tygodnie temu dopochwowo GYNOFLOR. Test negatywny.
 
Cześć dziewczyny, pytanie za 100 pkt. Czy spotkałyście się z przypadkiem aby przechorowany COVID spowodował rozregulowanie okresu? Minęło 8 dni od spodziewnej miesiączki a okresu nie ma mimo ze nigdy nie miałam z nim problemu. Biorę również leki na prolaktynę a 2 tygodnie temu dopochwowo GYNOFLOR. Test negatywny.

Każda choroba w zasadzie może rozregulowac cykl, przesunąć owulacje itp. Każdej zupełnie zdrowej kobiecie może się zdarzyć cykl bezowulacyjny albo przesunięcie owu z nawet mniej błahych przyczyn niż choroba [emoji16]
 
reklama
Do góry