reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wykresu

Też jestem w szoku, że testy tak szybko Ci wychodzą. Daj znać kiedyś później który to faktycznie tydzień ciąży 😅 podczas starań testowałam się w takim czasie jak Ty tym testem z krwi i nic mi nie wychodziło. Dopiero w dniu spodziewanego okresu. Ale gratuluję i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze 😘
 
reklama
Też jestem w szoku, że testy tak szybko Ci wychodzą. Daj znać kiedyś później który to faktycznie tydzień ciąży 😅 podczas starań testowałam się w takim czasie jak Ty tym testem z krwi i nic mi nie wychodziło. Dopiero w dniu spodziewanego okresu. Ale gratuluję i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

Dziekuje bardzo, dam znac :) Wizyte z USG mam zaplanowana dopiero na 25 stycznia, bo wczesniej niestety nie robia. Badan HCG z krwi niestety tez nie, wiec jest tylko czekanie.
 
Też jestem w szoku, że testy tak szybko Ci wychodzą. Daj znać kiedyś później który to faktycznie tydzień ciąży 😅 podczas starań testowałam się w takim czasie jak Ty tym testem z krwi i nic mi nie wychodziło. Dopiero w dniu spodziewanego okresu. Ale gratuluję i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze 😘
z powodu bolu jajnika położna dzisiaj mnie przyjęła i zrobiła usg, żeby zobaczyć czy pecherzyk sie w macicy zagnieździł i według niej będzie jakoś 4t2d 😊
 

Załączniki

  • 80a82060-8a42-4079-8524-e3637f818341.jpg
    80a82060-8a42-4079-8524-e3637f818341.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 39
Do góry