• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Staraczki 2022

reklama
To je skończ.
My znamy swoje miejsce.
Owszem wiele nowych dziewczyn Cię nie pamięta, ale stare znają Twoje aferki.
Żyj i daj żyć innym.
Proszę kolejny raz.
Jest nam tu dobrze i spokojnie tak jak jest.
Wam też jest dobrze.
Zostawmy to tak
emoji2272.png
Jakie aferki 🤨 ...
Twórcą ich nie byłam na pewno ja.
Przewertowałam właśnie wszystkie moje wypowiedzi z tamtego forum 🙂
W każdej sytuacji chciałam pomóc a pewnym tutaj kilku osobą to nie pasowało bo miały odmienne zdanie lub tej pomocy nie chciały (czego nie rozumiem bo chyba po to się udzielają na tej grupie). Jeśli ktoś ma do mnie jakiś problem to milczeć nie będę ale sama nie zaczynam wyciągać problemów bez potrzeby bo jest to po prostu dziecinne i tyle. Na prawdę macie tak wysokie mniemanie o sobie, że nikt nie ma prawa mieć odmiennego zdania?
 
reklama
Mogłabym zacytować ale mi się nie chce. Wiele razy miałam możliwość wtrącić u Was swoje 3 grosze ale tego nie zrobiłam i nie zrobię bo to Wy postanowiłyście utworzyć swoje miejsce na forum twierdząc ze nasze towarzystwo Wam nie odpowiada. Niech tak zostanie.
Jest różnica wtrącenia 3 groszy w kwestii robienia problemów a pomocy.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry