reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Staraczki 2022

Ladycarooo

Fanka BB :)
Hej kochane,

Zapraszam wszystkie starające się dziewczyny na wspólne wspieranie się w roku 2022.
Miejmy nadzieję, że ten rok będzie dla nas owocny.
Zapraszam do wspólnej dyskusji i rozmów.
Część z Was mnie pewnie kojarzy w forum, część moze nie, więc napiszę kilka słów o sobie.

Lat mam 30, staram się od 17 cykli. Nigdy jeszcze nie widziałam dwóch kresek, nie przeszłam zadnego poronienia ani ciąży biochemicznej (a przynajmniej o żadnej nie wiem).
Badania podstawowe dobre, problem z nasieniem męża.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego roku 2022 :D💗💗

Ps. Dziewczyny, ustawcie proszę awatar, dużo łatwiej wtedy zapamiętać Wasze historie :)
Ps2. Jesli dołączasz do nas, pamietaj, ze większość z nas stara sie długo, jest po poronieniach, ciążach pozamacicznych, zmagamy się z chorobami i przeciwnościami. Jeżeli jestes tu tylko po to, żeby machnąć pozytywnym testem w 1 cyklu starań, zastanów się 3 razy. Oczywiście pogratulujemy Ci, ale nie oczekuj ogromnego entuzjazmu - nie znamy Cie.

Ostatnia edycja:
reklama

karolciaxd.x3

Dzień dobry :)

Dołączam do wątku :)

Karolina lat 24, staramy się od maja tego roku. W sierpniu ciąża biochemiczna- II kreska bardzo blada na teście, ale za 2 dni dostałam okres :/ Zrobiłam badania tarczycy i tsh wyszło podwyższone, a co za tym idzie wysoka prolaktyna.
Ciągle czekam na te II kreseczki na teście. Teraz też raczej nie zapowiada się na ciążę :(

Ladycarooo

Dzień dobry :)

Dołączam do wątku :)

Karolina lat 24, staramy się od maja tego roku. W sierpniu ciąża biochemiczna- II kreska bardzo blada na teście, ale za 2 dni dostałam okres :/ Zrobiłam badania tarczycy i tsh wyszło podwyższone, a co za tym idzie wysoka prolaktyna.
Ciągle czekam na te II kreseczki na teście. Teraz też raczej nie zapowiada się na ciążę :(
Witam Cię, fajnie, ze jesteś, oby nie za długo :)

karolciaxd.x3

Może za wcześnie jeszcze na test ? Zawsze jest nadzieja :D
Ja mam jutro wizytę u ginekologa, jednak to za wcześnie aby mogła cokolwiek powiedzieć :/

reklama
Do góry