reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle nadzieja

I za kti

Te bóle sa takie jak do okresu?? Boje sie z kazdą minutą ze go dostane....staram sie od 6lat jestem po pierwszej iui ale nie jestem pozytywnie nastawiona poniewaz 1 iui rzadko sie udają
Dwa dni po inseminacji nie dostaniesz okresu...
Bóle mogą być różne, ale mogą o niczym nie świadczyć. U mnie to było lekkie ciągnięcie jak przy samym momencie iui.
Zrelaksuj się. Odetchnij trochę i odpocznij od tematu.
"1 iui rzadko się udają" - no ok, ale umówmy się, że gdyby tak wierzyć w statystyki, to by nas tu w ogóle nie było. Szanse iui są mniej więcej takie jak na ciążę z wpadki - zdarzają się? A jakże! I to za pierwszym i jednym razem 😉. Jakie są statystyczne szanse, że zdrowa para zajdzie w ciążę naturalnie? Duże! A jednak wielu się nie udaje...Trzeba do tego podejść indywidualnie... i poczekać!
 
reklama
Rozumiem twoj strach i niecierpliwosc, ale.. tez to przerabialam i naprawde dla własnego dobra radze Ci odlozyc na bok telefon/ komputer i nie drazyc tematu. Zameczysz sie analizowaniem objawow.

Bole podbrzusza mogl wywolac stres, podanie progesteronu, cokolwiek. Kazda z nas jest inna, jedna cala ciaze przechodzi bez objawow, inna ma objawy szybko. Jedna kobieta po iui czy ivf (jak ja) jest obolała, ma silne bole, plamienia a w efekcie ciaze, inna jak moja znajoma 0 objawow i tez ciaza. Tu nie ma reguł.
 
Dwa dni po inseminacji nie dostaniesz okresu...
Bóle mogą być różne, ale mogą o niczym nie świadczyć. U mnie to było lekkie ciągnięcie jak przy samym momencie iui.
Zrelaksuj się. Odetchnij trochę i odpocznij od tematu.
"1 iui rzadko się udają" - no ok, ale umówmy się, że gdyby tak wierzyć w statystyki, to by nas tu w ogóle nie było. Szanse iui są mniej więcej takie jak na ciążę z wpadki - zdarzają się? A jakże! I to za pierwszym i jednym razem 😉. Jakie są statystyczne szanse, że zdrowa para zajdzie w ciążę naturalnie? Duże! A jednak wielu się nie udaje...Trzeba do tego podejść indywidualnie... i poczekać!
Vzy roie
Dwa dni po inseminacji nie dostaniesz okresu...
Bóle mogą być różne, ale mogą o niczym nie świadczyć. U mnie to było lekkie ciągnięcie jak przy samym momencie iui.
Zrelaksuj się. Odetchnij trochę i odpocznij od tematu.
"1 iui rzadko się udają" - no ok, ale umówmy się, że gdyby tak wierzyć w statystyki, to by nas tu w ogóle nie było. Szanse iui są mniej więcej takie jak na ciążę z wpadki - zdarzają się? A jakże! I to za pierwszym i jednym razem 😉. Jakie są statystyczne szanse, że zdrowa para zajdzie w ciążę naturalnie? Duże! A jednak wielu się nie udaje...Trzeba do tego podejść indywidualnie... i poczekać
 
Rozumiem twoj strach i niecierpliwosc, ale.. tez to przerabialam i naprawde dla własnego dobra radze Ci odlozyc na bok telefon/ komputer i nie drazyc tematu. Zameczysz sie analizowaniem objawow.

Bole podbrzusza mogl wywolac stres, podanie progesteronu, cokolwiek. Kazda z nas jest inna, jedna cala ciaze przechodzi bez objawow, inna ma objawy szybko. Jedna kobieta po iui czy ivf (jak ja) jest obolała, ma silne bole, plamienia a w efekcie ciaze, inna jak moja znajoma 0 objawow i tez ciaza. Tu nie ma reguł.
Udalo sie po iui czy in vitro??
 
ale czy co jest możliwe? Bóle podbrzusza? Jak najbardziej, u mnie progesteron dopochwowo zawsze je wywolywal.
Nie jestem doswiadczona w inseminacjach, mialam dwie procedury in vitro i zarówno nieudanej, jak i udanej bolalo mnie podbrzusze i to od razu po transferze

Natomiast dla Twojego dobra radzilabym Ci nie analizowac kazdego objawu, czytac, absolutnie nie rob testow. Pozostaje czekac. Wiem, ze to trudne ale niestety taka jest wlasnie cena nieplodnosci- czekanie. Trzymam kciuki za Ciebie.
 
nigdy nie mialam iui, od razu in vitro. Udalo sie za drugim podejsciem.

I tez bylam bardzo niecierpliwa, ale pomogl mi psycholog nieplodnosci. Tobie tez to polecam. I odstawienie internetu, naprawde.
 
I za kti

Te bóle sa takie jak do okresu?? Boje sie z kazdą minutą ze go dostane....staram sie od 6lat jestem po pierwszej iui ale nie jestem pozytywnie nastawiona poniewaz 1 iui rzadko sie udają
Okresu nie dostaniesz zaraz po IUI. Bóle mogą być spowodowane też samym zabiegiem.
U mnie udała się pierwsza inseminacja,więc takie przypadki też sie zdarzają. Poczekaj do tego 12 dnia po i wtedy zrób test.
 
Okresu nie dostaniesz zaraz po IUI. Bóle mogą być spowodowane też samym zabiegiem.
U mnie udała się pierwsza inseminacja,więc takie przypadki też sie zdarzają. Poczekaj do tego 12 dnia po i wtedy zrób test.
Nadal towarzyszy mi bol prawego jajnika oraz podbrzusza... jestem 4 dzien po inseminacji... czy to jest normalne?? Proszę o pomoc
 
reklama
Nadal towarzyszy mi bol prawego jajnika oraz podbrzusza... jestem 4 dzien po inseminacji... czy to jest normalne?? Proszę o pomoc
dostalas juz kilka odpowiedzi, ale widze, ze dalej pytasz o to samo.
Jedna bedzie bolec, innej nie. Progesteron dopochwowo tez moze wplywac na bole podbrzusza. Tyle. Normalne jest to, ze kazda z nas jest inna i naprawde nic Ci nie da wiedza czy Basie balało, a Kasi nie bolało po inseminacji, zreszta nawet ja pisalam ze po moim ivf odczuwalam
bol, znajoma nic i obie jestesmy w ciazy. KAŻDA Z NAS MA INNY ORGANIZM I INNY PRÓG BÓLU.

Jak sie cos niepokoi to zapytaj lekarza.

i powtorze poraz milion pincetny, ze dla swojego dobra nie powinnas analizowac tak swoich objawow i pytac, bo ten stres Ci na pewno nie pomoże.
 
Do góry