reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

fajne testy , nie ?? tylko tyle dostałam ale jak coś jeszcze znajdę to prześlę. Mi wyszło ze nie jestem psychopatką doliczam się 6 F ale...pomyślałam o czerwonej siekierze :szok::sorry2::-p...
 
reklama
Anika, ja wlasnie tez wychodze z zalożenia, że skoro juz tyle place za przedszkole, to jedzenia nosic nie będę. Tym bardziej, że gdy sie pracuje, to naprawde nie ma czasu na zabawe jeszcze z zupkami.
wszystko racja tyle ze z tego co mowi moja siostra to opiekunka miesiecznie wychodzila ja takie same pieniadze. jedzenie tez musiala dawac(z tym ze dziecko bylo mniejsze i byly to zupki i mleko w proszku), malego musiala takze dowozic do domu opiekunki. wedlug jej rachunku zmiany praktycznie nie widzi.
zarowno ona jak i jej maz pracuja w korporacjach, co sie wiaze z ciaglymi:delegacjami, szkoleniami, wyjazdami integracyjnymi itd itp

Dziewczynki, czytalyscie?
co za obleśny gość, ale swoją drogą intryguje mnie, jak te kobiety dały sie nabrac i sobie na to pozwoliły... hm....
to ze psychopaci i zboczency chodza po swiecie to wiedzialam. to ze miliony glupich ludzi chodza po swiecie tez wiedzialam. w sumie wiec nie wiem dlaczego to zdarzenie tak mnie dziwi?:sorry2::no:
 
Witam lipcóweczki
Tosia dostala się do przedszkola i jestem zadowolona, ale u nas -poza Warszawą nie żadnych bylo problemów.
Gazelaczku ja mam dla Ciebie rozwiązanie-zwolnienie lekarskie-Jagódka podrośnie i może z czasem jakieś rozwiązanie samo się podsunie... hm?
Lila-gratuluję i podziwiam-często myslę o Tobie - jesteś BARDZO DZIELNA
Oliviaa a ten Arkadiusz to jakiś fryzjer? chyba że to tajemnica;-)
A jak tam NiaNia na froncie????coś wiadomo jak daje radę z dwójeczką?
nie macie jakiegoś namiaru na lekarza, który robi cesarkę na życzenie:rofl2:?
Warszawa i okolice i nie za jakieś straszne pieniądze....
 
dzień dobry :-) wstawać!!!!!!!

pierwsza ważna informacja: w biurze nie mam ani jednego psychopaty :tak: choć co do mojej sąsiadki z prawej strony nie jestem do końca pewna :dry::dry::dry::dry: oszukiwała, chyba :nerd:

Przerażacie mnie dziewczyny z tymi przedszkolami :dry: co prawda ja zdecydowałam, że jeszcze ten rok Julka zostanie z opiekunką i do przedszkola pójdzie dopiero po 4 urodzinach ale.... już mnie przerażacie :dry: nie wiem czy nas na przedszkole będzie stać :baffled::baffled::baffled: muszę zrobić niezły biznes przez ten rok :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: może w końcu zacznę grać na giełdzie :-p:-p:-p


nie wiem czy zauważyłyście ale już wiosna :-p:-p:-p
Edziku, a u Ciebie?
 
dziwczyny zróbcie sobie...jesl nie znacie oczywiście. ja kilka z nich znałam ale te których nie znałam zaskoczyły mnie bardzo:

TEST 1


to prawdziwy test psychologiczny.......

Jest to historia młodej dziewczyny......
Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka, którego nie
znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny, jest wręcz mężczyzną
jej marzeń..
To była miłość od pierwszego wejrzenia, zakochała się po
uszy....Kilka dni później młoda dziewczyna zabija swoja własną
siostrę...


Pytanie:
Z jakiej przyczyny zabiła swoja siostrę ???



NIE PRZECHODŹCIE OD RAZU niżej, żeby przeczytać odpowiedź..
Zastanówcie się najpierw nad wasza odpowiedzią na to pytanie....












Odpowiedź :

Miała nadzieję, ze ten chłopak pojawi się znów na pogrzebie....


Jeśli dobrze odpowiedzieliście na to pytanie, myślicie jak
psychopata.

Ten test był przeprowadzany przez znanych psychologów amerykańskich
w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalność zabójcy..

Spora liczba seryjnych morderców, którzy przystąpili do tego testu,
udzieliła dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Jeśli nie odpowiedzieliście poprawnie- tym lepiej dla was.

jeśli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, radze trzymać się od
nich z daleka...:-p

mam jedną koleżankę która odpowiedziała poprawnie hi hi hi - serio:tak:


Nooo, odpowiedź była oczywista, że zabiła, aby gościu pojawił się na pogrzebie- ja też tak odpowiedziałam :zawstydzona/y: Ale to pewnie dlatego, że nastawiłam się, że to trochę podchwytliwy test :-p
 
TEST 2





Oto teścik.
Zróbcie go maksymalnie w 10 sekund, inaczej się nie liczy.
potem popatrzcie na rezultat na dole strony:


Policzcie liczbę literek 'F' w poniższym tekście:

+++++++++++++++++++++++++++
FINISHED FILES ARE THE RE-
SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
IC STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS
+++++++++++++++++++++++++++



Gotowe!
Nie idźcie dalej, dopóki nie skończycie liczyć!
OK?




Ile? Trzy?
Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart!
przewińcie do góry i policzcie jeszcze raz!
Wytłumaczenie jest poniżej.



Mozg nie jest w stanie zauważyć 'OF'.
Zadziwiające, nie?
Ten , kto doliczył sześciu literek 'F' za pierwszym razem,
jest geniuszem,
cztery lub piec, jest raczej wyjątkowy, trzy-jest normalny.
mniej niż trzy, musi zmienić okulary.

Kuźwa, jestem genialnym psychopatą? Policzyłam sześć- serio :-p
 
TEST 3

Zróbcie poniższy test, jest naprawdę zadziwiający. Obiecuję, to nieżadna atrapa. Proszę , zrobicie go porządnie od początku do końca,nie jest zbyt długi.Zastanawialiście się kiedyś czy wasz mózg jest normalny czywyjątkowy? cóż, zrobicie porządnie to ćwiczenie i znajdziecieodpowiedź!!!!!!Postępujcie tylko wg instrukcji, odpowiadajcie na pytania jedno podrugim i tak szybko jak to możliwe, ale nie przechodzicie dokolejnego przed skończeniem poprzedniego. Nie musicie pisać swoichodpowiedzi. Będziecie zadziwieni rezultatem!!! gwarantuje !Ile to jest:15+6
3+56

89+2

12+53

75+26

25+52

63+32

ech, wiem, wiem, ciężko tak liczyć, ale takie jest ćwiczenie !wiec powodzenia!!123+5
SZYBKO!! POMYŚLCIE O JAKIMŚ NARZĘDZIU I KOLORZE!!!potem przejdzie troszkę niżej.

Jeszcze trochę niżej.

Jeszcze niżej..




Pomyśleliście o czerwonym młotku, prawda???Jeśli nie, jesteście w 2% populacji, którzy mają rozum na tyleinny, że mogą myśleć o innej rzeczy.98% populacji odpowiada 'czerwony młotek' . Do diabla ztym, nie??

Był młotek, ale niebieski :-D
 
Cześć dziewczyny :blink:

U nas od wczoraj cudowne słońce, które nastroiło mnie nieco pozytywnie do życia. Witam się i uciekam do pracy ;-)
 
reklama
No cześć
Dziecko obsrało mi sie po pachy :baffled:
Nie zawołała bo boli ją głowa jak mówi :baffled:
masakra :no:

Kawe ide zrobić żeby jakoś sie trzymać bo..... JA SIE CHYBA NIGDY NIE PRZEPROWADZE!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
 
Do góry