reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek z lekka gondola- jaki?

Nulka90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2022
Postów
1 537
Drogie Mamusie, jestem w trakcie zbierania informacji o wozkach. Mieszkamy na 3 pietrze bez windy. Zalezy mi na wozku z lekka gondola (taka ponizej 4 kg a najlepiej okolo 3 kg). Stelaz bede zostawiala w aucie. Czy macie takie wozki? Mozecie cos polecic? Planuje kupic uzywana gondole a potem dokupic nowa, solidna spacerowke wiec moga to byc zarowno wozki 2w1 jak i same glebokie :)
z gory dziekuje za pomoc ☺
 
reklama
Ja mam taką idealnie mieszcząca się w Twoich standardach, niecałe 4. To oria od maxi cosi. Jest bardzo fajna, na znoszę ja z corka w jednej ręce, stelaż w drugiej (młoda waży jakieś 6kg). Ale te czasie się już kończą, bo musimy się przesiąść na spacerówkę
 
Ja mam taką idealnie mieszcząca się w Twoich standardach, niecałe 4. To oria od maxi cosi. Jest bardzo fajna, na znoszę ja z corka w jednej ręce, stelaż w drugiej (młoda waży jakieś 6kg). Ale te czasie się już kończą, bo musimy się przesiąść na spacerówkę
Już się przesiadacie?😯
 
Z perspektywy czasu (i X wózków później) gdybym miała taka sytuacje to bym się w ogóle nie wkręcała w takie wózki 2w1.
Kupiłabym sobie coś w stylu babyzen yoyo z miękka gondola. Szczególnie gdybym rodziła latem
 
Ja bym nie mogla na takich kołach gdziekolwiek jechać, wole jednak standardowe mało wymyslate wózki.

Ten wózek ma lepsza amortyzację w kołach niż np. xlander czy bugaboo

Oczywiście ma też minusy jak mały koszyk czy budka. Ale dla mnie przy 3 piętrze piorytetem było by żeby był lekki.

No i ja jestem spacerowiczka. 2-3 spacery z niemowlakiem to dla mnie wręcz obowiązek. Jak ktoś wychodzi kilka razy w tygodniu to też inaczej
 
reklama
Do góry