reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzesełko Safety 1st Timba

Kropka29

Moderator
Dołączył(a)
18 Październik 2020
Postów
4 489
Cześć! Korzystała któraś z Was z krzesełka Safety 1st Timba od samego początku rozszerzania diety? Jak się sprawdziło? Bo często spotykam się z opinią, że ktoś na początku korzysta np z Antilopa z Ikei a dopiero później dla starszego dziecka kupuje Timbę. A ja chciałabym kupić jedno bez zbędnego kombinowania :) Może któraś chciałaby się podzielić zdjęciem jak jej maluszek wyglądał w tym krzesełku tak ok 7-8 msc? A przy okazji może wiecie czy gdzieś w Warszawie uda mi się zobaczyć to krzesełko stacjonarnie? Dzięki! :)
 
reklama
Ja polecam. U nas sprawdziło się od samego początku. Największa zaleta, że krzesełko rośnie razem z dzieckiem i można dostosowywać wysokość siedziska i podnóżka. Na pewnym etapie zdjęliśmy blat, dzięki czemu krzesełko można było dosunąć do stołu, wiec maluch siedział z nami równoprawnie i bardzo mu się to podobało. Jak był już większy szybko nauczył się sam do niego wsiadać i wysiadać ku wielkiej uldze kręgosłupów rodziców. Nigdy nie rozumiałam fenomenu tych fotelików z ikei, które są małe, ciasne, ciagle się potykasz o tak szeroko rozstawione nogi. Gdy musieliśmy korzystać w jakiś restauracjach to zawsze było trudno wsiąść czy wysiąść i ewidentnie niewygodnie.
 

Załączniki

  • IMG_3936.jpeg
    IMG_3936.jpeg
    72,1 KB · Wyświetleń: 75
Ja polecam. U nas sprawdziło się od samego początku. Największa zaleta, że krzesełko rośnie razem z dzieckiem i można dostosowywać wysokość siedziska i podnóżka. Na pewnym etapie zdjęliśmy blat, dzięki czemu krzesełko można było dosunąć do stołu, wiec maluch siedział z nami równoprawnie i bardzo mu się to podobało. Jak był już większy szybko nauczył się sam do niego wsiadać i wysiadać ku wielkiej uldze kręgosłupów rodziców. Nigdy nie rozumiałam fenomenu tych fotelików z ikei, które są małe, ciasne, ciagle się potykasz o tak szeroko rozstawione nogi. Gdy musieliśmy korzystać w jakiś restauracjach to zawsze było trudno wsiąść czy wysiąść i ewidentnie niewygodnie.
jaka to tacka ? Drewno ..? Jeśli tak to czy nie niszczy się od mokrego jedzenia, wody ?
 
Ja mam Stokke Tripp Trapp i szczerze polecam. Jest super stabilne i mocne bo czasami ja lub mąż siadamy na nim. Rośnie razem z dzieckiem, córka ma 4 lata i korzysta z niego cały czas.
 
też nad nim myślałam . Jest stabilne i ok dla starszego dziecka -2 lata ? Nogi nie zajmują dużo miejsca ??
córka ma 14 msc wiec jesacze nie jestem w stanie opisać jak będzie za pół roku ale póki co wyglada mi na to ze nie będzie żadnego problemu :) jest stabilne porządne dobrze się trzyma i fajnie utrzymuje w czystości :) ma kilka stopni , jest do 40 kg
 
Ja mam Stokke Tripp Trapp i szczerze polecam. Jest super stabilne i mocne bo czasami ja lub mąż siadamy na nim. Rośnie razem z dzieckiem, córka ma 4 lata i korzysta z niego cały czas.
Jak dla mnie 1500 zł za krzesełko to trochę przegięcie, wolę podobne i zdecydowanie tańsze ;)
 
reklama
ja za lionelo zapłaciłam 200 zł w promocji i dokupilam za bodajze 69 to pokrycie materiałowe. wiec cena naprawdę mi pasowała ;)
 
Do góry